Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2019 · MVP České Budějovice 13.10.2019

MVP České Budějovice 13.10.2019

Posuzovala paní Zdenka Jílková

Třída mladých

V1 Classic Edition Rosanelli
(Eddy x Nienor Gil-Endor)
Chov. - K. Vokrouhlíková maj. - Jana Davidová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5
Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Ultimate Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Micová
V2, res CAC
Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková
V3 Believe in Miracles Rosanelli
(Esserino Annaperla x Tirion Gil-Endor)
Chov. K. Vokrouhlíková i maj. - A. Skladaná
absence Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Třída šampionů

V1, CAC, res.CACIB

Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V2, Res. CAC
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída dorostu

VN1 Ollie Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Dora Bohemia Skara)
Chov. -R. Marešová maj. - D. Ondráčková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Darien Priest Mountain
(Cirillo Tileco x Ambra Feritte Bugsy)
Chov.+maj. - J.Vaněčková
V2 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V2, Res.CAC
Cersei Ali Di Farfalla
(Callisto Lines At Ease Iš Novelés x Charlain Next Level)
Chov. - A. Palárcová, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC,

Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V2, Res. CAC
Ambra Feritte Bugsy
( Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
VD3 Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

Třída šampionů

V1, CAC, Res.CACIB

Kersee Annaperla
(Vertragus Greywind x Earleen Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - H. Šebestová

V2, Res. CAC

Isis Ionel Bugsy
(Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

13.10.2019. 21:42