Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2019 · Double CACIB Praha 30.11.2019

Double CACIB Praha 30.11.2019


Posuzoval pán Ing. Jaroslav Matyáš

Třída dorostu

VN1
Dobi z Nočního jasu
(Gracianos Bohemia Skara x Briess z Nočního jasu)
Chov. -P. Drevenka, maj. - M. Bejčková

Třída mladých

V1, CAJC
Bonitas Spirit Fervent Handsom Vinni
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2
Chris Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Hollie Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -B. Soukupová

Mezitřída

V1, CAC
Bonitas Spirit De Beers Millenium Star
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Lenka Démarová

Třída otevřená

V1, CAC

Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková

V2, res CAC
Ultimate Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Micová
VD3 Alfred Italian von Waldstein
(Py´s Kessel x Hickory Annaperla)
Chov.- I. Kořínková, maj. - J. Brichtová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Bonitas Spirit Black Vlad
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelica Dei Raggi di Luna)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2, Res. CAC, Res.CACIB
Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V3 Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída štěňat

VN1
Filipertula Piccolo Bandito
(Final Edition Ifrit x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj.M. Štěpánková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Bonitas Spirit Fearles Gdmother Mafia
(Nubiad Loverly Trussardi x Angelo Celeste Zemma Zeories)
Chov. - Natalia Nogotková , maj. - Natalia Nogotková
V2 Ginny Framon Bohemia
(Kuba Libre na Klínkách x Evita Feritte Bugsy)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Ollie Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Dora Bohemia Skara)
Chov. -R. Marešová maj. - D. Ondráčková
V4 Darien Priest Mountain
(Cirillo Tileco x Ambra Feritte Bugsy)
Chov.+maj. - J.Vaněčková

Mezitřída

V1, CAC
Reia Quindici
(Masterpiece for Novatica de Magistris x Makaria Quindici)
Chov. - Z. Slivoňová, maj. - Ž. Dufek
V2, Res.CAC
Coca Cola z Pankráckého vrchu
(Esserino Annaperla x Natori House of Hounds)
Chov. i maj. - I. Steinvald
VD3
Ernestine Piccolo Bandito
(Unico Premio Iš Novelés x Antoinetta Il segretto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - J. Kortišová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS

House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Steinvald
V2, Res. CAC
Eliška Přemyslovna Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. + maj. - L. Podzemská
V3 Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
V4
Arya Tarha Tinariwen
(Angel Iggies Ruffiano Rasputino x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. - K. Šrámková
VD Cherrylee Raya Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Raya Ramonna Rozárka)
Chov. K. Rejnková, maj. - L. Kohoutová

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB

Chloe Tileco
(Lux Loral Jeal Jeremy x Alessia Corallo Blue)
Chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Magia Tileco
(Cirillo Tileco x DaliaTileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
absence Neela Annaperla
(Victor All´italica x Imonee Annaperla)
Chov. + maj - H. Šebestová

Třída veteránů

V1, BOV
Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová
absence Lúthien Gil-Endor
(Caprice du Domaine de Chanteloup x Freawyn Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

02.12.2019. 00:59