Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2018 · MVP Litoměřice 20. 5. 2018

MVP Litoměřice 20. 5. 2018

Posuzovala paní Otakar Vondrouš (CZ)


Nothing Compares To You de Magistris (BOJ), Arya Stark Gerri Genesiss (BOS), Dervisch Dreamweaver (BOB)



Třída dorostu/ Puppy class

VN1
Carnil Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ
Nothing Compares to You de Magistris
( El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. - N. Hurrel, maj. - Z. Harantová & Š. Harantová
V2 Roy Feritte Bugsy
(Astra Bravissimo Bertrando x Haralda Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - H. Václavíková

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC
Alfred Italian von Waldstein
(Py´s Kessel x Hickory Annaperla)
Chov.- I. Kořínková, maj. - J. Brichtová

Třída otevřená / Open class

V1, CAC, Res.CACIB
Zabava Znaty Imran
(Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi)
Chov.- L. Zarudnaya, maj. - M. Vágnerová

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, CACIB, BOB
Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
V3
Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová

Třída štěňat / Baby class

VN1
Angelina Fragoletta
(Sophia na Klínkách x Mallorn Gil-Endor)
Chov. - Z. Vlčková, maj. - Z. Vlčková
VN2
Carlita Gerri Genesiss
(Pikkuneidin Basileo King x Arya Stark Gerri Genesiss)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - M. Rerko

Třída dorostu / Puppy class

VN1
Celebrían Gil-Endor
(Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Podaná
absence Grande Emozione Assetto Corse
(Bastien Brai Chmelnicki x TUTI)
Chov. - R. Mildner, maj. - R. Mildner

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC
Bianca Phoebe´s Stars
(Calibro Acameo IG x Phoebe Feritte Bugsy )
Chov. K. Černohlávková, maj. -K. Černohlávková

Třída otevřená / Open class

V1, CAC
Isis Ionel Bugsy
( Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, BOS
Arya Stark Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
absence TUTI
(Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa)
Chov.- P. Pica, maj. - R. Mildner

23.08.2018. 23:05