Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2017 · Duo DANUBE Bratislava 1. 4. 2017

Duo DANUBE Bratislava 1. 4. 2017

Posuzoval paní Olga Dolejšová (CZ)




Třída mladých / Junior class

VN1 Enrico Framon Bohemia
(Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia)
Chov. L. Zapletalová; maj. - P. Jablonická

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ, BOB
Delmonico Giorgo Armani
(In-Extremis du Domaine de Chanteloup x Delmonico Empire Wins)
Chov. I. Kopylova; maj. - S. Králová
V2
Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Mezitřída / Intermediate class

V2, Res. CAC Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová
V1, CAC, CACIB Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara)
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová

Třída otevřená / Open class

V1, CAC, Res. CACIB Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
V2, Res. CAC Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC
Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Nioba Niké Quindici
( Lux Loral Jeal Jeremy x Lavinia Lamia Quindici)
Chov. - Z. Slivoňová, maj. - Z. Slivoňová
V2
Nevelyn Next Level
(Antonello Corallo Blue x Cherry Next Level)
Chov. - I. Opělová, maj. - M. Mkrtčianová
V3
Bernadette Piccolo Bandito
(Fiefoerniek´s Franki Feels Groovy x Antoinetta Il segreto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - Z. Gieblová
absence
Zlatěnka Gil-Endor
(Dervisch Dreamweaver x Lúthien Gil-Endorl)
Chov. - H. Podaná, maj. - M. Jurinová

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC, CACIB
Gisele Feritte Bugsy
(Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová

Třída otevřená / Open class

V1, CAC,
Twan-San-Yen Blue Expression Garzia
( Fiefoerniek´s Frontispiece x Twan-San-Yen Blue Vision Quinelli)
Chov. - B. B. Omdal, maj. -K. Holčeková
V2, Res. CAC Cali Dora Grey
( Diamant Noir du Domaine de Chanteloup x Deianeira Quindici)
Chov. - P. Finiková, maj. -P. Finiková
V3
Hanelore Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov. -I. Opělová, maj. - J. Marek
VD4
Gloria Feritte Bugsy
(Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, Res. CACIB

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová

V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková

27.03.2017. 18:57