Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2016

Nitrawa Cup 2. 4. 2016

Posuzoval pan Vlastislav Vojtek (SK)


BOB - Francesca Tileco, BOS - Dervisch Dreamweaver

Třída mladých

V1, CAJC
Lantana du Domaine de Chanteloup
(Innocent Secret du Domaine de Chanteloup x Eva Luna du Domaine de Chanteloup )
Chov.- Laveyssiere Fabienne, maj. - J. Ondříšová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - H.Roztočilová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Novatica Dragon Dust
(Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum)
Chov.-M. Nowak, maj. - M. Nowak
VD2
Fortheringhay´s Daniele
(Dark Legends Kirin x Fortheringhay´s Allegra)
Chov.-C. Wüger, maj. - L. Turczyn
absence
Numerotre
(Excess Eos x Gigi)
Chov.-A- Liette, maj. - C. Balzanelli + I. Pohubová

Třída mladých

V1, CAJC Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V2
Bertuccia Corallo Blue
( Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. i maj. R. Jandová
V3
House of Hounds Nobile Rosa
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - S. Králová
V4
Cinereo Papilio Avia D
( Cirillo Tileco x Fossa Feritte na Klínkách)
Chov. - S. Horňák, maj. - S. Horňák

Mezitřída

V1, CAC

Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, Maj. Barbora Tvarogová

V2, Res. CAC

Gallifrey Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza Z Kozího vršku)
Chov. -M. Vágnerová, maj. - J. Landlová
absence
Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, Maj.- L. Zapletalová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová

V2, Res. CAC

Messalina Quindici
( Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita de Domaine de Chanteloup )
Chov.- Z. Slivońová, maj. - H. Podaná
V3 Táňa Feritte Bugsy
(Dame Fortuna Bugsy x Lux Loral Jeal Jeremy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
VD4 Hanelore Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov. -I. Opělová, maj. - J. Marek
absence Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
absence Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov. i Maj.- L. Zapletalová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandov
VD2
Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková
absence Blue Breeze z Kolosseum
( Lux Loral Marcelo Magnifico x Ovacia z Ochoczej )
Chov. a maj. K. Zurek

03.04.2016. 21:18

DuoCACIB Brno 7. 2. 2016

Posuzovala paní Soltesz Edith (AT)


Evita Feritte Bugsy - V1, CAJC, BOJ

Třída dorostu

VN1

Bentley Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - V. Slavíčková

N2

Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov.- R. Jandová, maj. - M. Slavík

Třída mladých

V1, CAJC Novatica Dragon Dust
(Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum )
Chov.-M. Nowak, maj. - M. Nowak
V2
Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
V3
Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara )
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová
V4
Damian Feritte Bugsy
(Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy)
Chov.-E. Baxová, maj. - R. Václavíková

Mezitřída

V1, CAC Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá
V2, Res. CAC Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R. Marešová , maj. - H.Roztočilová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB Atilo Brai Chmelnicky
( Braien de Marte Moor x Candelora Tileco)
Chov. - L. Měchura. - L. Tomanová
V2, Res. CAC Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V3 Dallas Sannymoon Place
(Saverio dei Raggi di Luna x Eledi Grace Fendi Fornarina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
V4
Margy Marigoldd Rozárka
( Isildur Gil-Endor x Brenni Brilantta Rozárka )
Chov. - K. Rejnková, maj. - S. Huber
V
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
VD
Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB
Emerald Sanymoon place
(Albioli Sokrates x Eledi Grace Alpina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
V2, Res. CAC Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Harantová
absence Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1, BOV, BOS Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída štěňat

VN1
Ailee Ali di Farfalla
(Formoso Tileco x Charlain Next Level )
Chov.- A. Palárcová, maj. - A. Palárcová

Třída dorostu

VN1
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, Maj.- L. Zapletalová
V2
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi
V3
Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
V4
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x  Grejsi del Maestro Scalpellino)
Chov. - Vít Čech, maj. - J. Častulíková

Mezitřída

V1, CAC Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
V2, Res. CAC Fleur de Lys Můj andílek
( Talata David x Bela di Notte )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - M. Hanáková
V3
TUTI
( Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa )
Chov. - Pierpaolo Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová
V2, Res. CAC Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová
V3
Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
V4
Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V
Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V
Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka
V
Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová
V
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov
absence Moonpearl´s Amadora
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

Třída vítězů

V1, CAC, CACIB, BOB Moonpearl´s Azzurra Lunaria
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

V2, Res. CAC, Res. CACIB

Charlain Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.-I.Opělová, Maj. - A. Palárcová

V3
Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

22.01.2016. 20:54

DuoCACIB Brno 6. 2. 2016

Posuzovala paní Heikkinen-Lehkonen P. (FIN)


Evita Feritte Bugsy - V1, CAJC, BOJ & Leos Feritte Bugsy - V1, CAC, CACIB

Třída dorostu

VN 1

Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. R. Jandová, maj. - M. Slavík

N2

Timothy na Klínkách Feritte Bugsy
( Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová

Třída mladých

V1, CAJC

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová

V2

Novatica Dragon Dust
(Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum)
Chov.-M. Nowak, maj. - M. Nowak

V3

Damian Feritte Bugsy
(Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy)
Chov.-E. Baxová, maj. - R. Václavíková

V4

Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara )
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB
Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V2, Res. CAC Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová
V3 Margy Marigoldd Rozárka
( Isildur Gil-Endor x Brenni Brilantta Rozárka )
Chov. - K. Rejnková, maj. - S. Huber
VD4 Diamante di Sangue Regale
( Talata Shanen x Kheled Gil-Endor )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - M. Plchová
VD Dallas Sannymoon Place
(Saverio dei Raggi di Luna x Eledi Grace Fendi Fornarina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V2, Res. CAC Emerald Sanymoon place
(Albioli Sokrates x Eledi Grace Alpina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
absence Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1, BOV, BOS
Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída štěňat

VN1
Ailee Ali di Farfalla
(Formoso Tileco x Charlain Next Level )
Chov.- A. Palárcová, maj. - A. Palárcová

Třída dorostu

VN1
Bertuccia Corallo Blue
( Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. i maj. R. Jandová
VN2
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, Maj.- L. Zapletalová
VD2
Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
VD3
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi

Mezitřída

V1, CAC
Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
VD2
Gladiola Gauri Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - E. Schlingerová
D3
TUTI
( Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa )
Chov. - Pierpaolo Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB Moonpearl´s Amadora
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N.& Stenbacka
V2, Res. CAC, Res. CACIB
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov
V3
Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V4
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová
V
Cherry Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová
V
Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
VD
Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka
VD
Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová
VD
Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová

Třída vítězů

V1, CAC

Charlain Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov .- I.Opělová, Maj. - A. Palárcová
V2, Res. CAC Moonpearl´s Azzurra Lunaria
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

V3

Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

19.01.2016. 12:52

Winter Show Nitra 17. 1. 2016

Posuzoval pan Řehánek Petr (CZ)


BOB - Lavinia Lamia Quindici a BOS - Antonello Corallo Blue

Třída mladých

V1, CAJC

Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara )
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová
V2
Lantana du Domaine de Chanteloup
(Innocent Secret du Domaine de Chanteloup x Eva Luna du Domaine de Chanteloup )
Chov.- Laveyssiere Fabienne, maj. - J. Ondříšová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová

Třída dorostu

VN 1

House of Hounds Nobile Rosa
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - S. Králová

Třída mladých

V1, CAJC Evita Feritte Bugsy
(Keleborn Gil-Endor x Tana Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -L. Zapletalová
V2
Cinereo Papilio Avia D
( Cirillo Tileco x Fossa Feritte na Klínkách)
Chov. - S. Horňák, maj. - S. Horňák
V3
Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - Barbora Tvarogová
absence
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi
absence Kathalina Next Level
( Nario Sacramento Iš Noveles x Wasabi King of Ivar)
Chov. - I. Opělová, maj. - V. Vaňová

Mezitřída

V1, CAC

Makaria Quindici
(Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup)
Chov. i Maj.- Z. Slivoňová

V2, Res. CAC

Gallifrey Můj Andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza Z Kozího vršku)
Chov. -M. Vágnerová, maj. - J. Landlová
V3 Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
absence
Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, Maj. Barbora Tvarogová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Francesca Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov. i Maj.- L. Zapletalová
V3 Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V4 Hanelore Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov. -I. Opělová, maj. - J. Marek
V Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová
V Hestia Quindici
(Talata David x Vicotria´s Secret King of Ivar)
Chov. -Z. Slivoňová, maj. -T. Katr

Třída vítězů

V1, CAC, CACIB, BOB

Lavinia Lamia Quindici
( Brin - D´amour du Domaine de Chanteloup x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup)
Chov. a maj. Z. Slivoňová

16.01.2016. 17:20

New Year Show Nitra 16. 1. 2016

Posuzoval pan Erdös László (HU)


Lavinia Lamia Quindici - V1, CAC, CACIB, BOB

Mezitřída

V1, CAC. Res. CACIB
Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS

Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová

Třída dorostu

VN 1

House of Hounds Nobile Rosa
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - S. Králová

Třída mladých

V1, CAJC Evita Feritte Bugsy
(Keleborn Gil-Endor x Tana Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -L. Zapletalová
V2
Kathalina Next Level
( Nario Sacramento Iš Noveles x Wasabi King of Ivar)
Chov. - I. Opělová, maj. - V. Vaňová
V3
Cinereo Papilio Avia D
( Cirillo Tileco x Fossa Feritte na Klínkách)
Chov. - S. Horňák, maj. - S. Horňák
V4 Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - Barbora Tvarogová
absence
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi

Mezitřída

V1, CAC

Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
V2
Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
V3
Makaria Quindici
(Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup)
Chov. i Maj.-Z. Slivoňová
V4 Gallifrey Můj Andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza Z Kozího vršku)
Chov. -M. Vágnerová, maj. - J. Landlová
absence Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, Maj. Barbora Tvarogová

Třída otevřená

V1, CAC

Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov. i Maj.- L. Zapletalová
V2, Res. CAC Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V3
Hanelore Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov. -I. Opělová, maj. - J. Marek
V4
Cali Dora Grey
( Diamant Noir du Domaine de Chanteloup x Deianeira Quindici)
Chov. - P. Finiková, maj. -P. Finiková
V
Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová
VD
Hestia Quindici
(Talata David x Vicotria´s Secret King of Ivar)
Chov. -Z. Slivoňová, maj. -T. Katrincová

Třída vítězů

V1, CAC, CACIB, BOB

Lavinia Lamia Quindici
( Brin - D´amour du Domaine de Chanteloup x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup)
Chov. a maj. Z. Slivoňová

V2, Res. CAC, res. CACIB

Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

16.01.2016. 17:18

Hanácká národní výstava Brno 10. 1. 2016

Posuzoval pan Vojtek Vladislav (CZ)


Euforia di Sangue Regale - V1, CAC, Národní vítěz, BOS

Třída dorostu

VN 1

Bentley Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - L. Tomanová

VN 2

Timothy na Klínkách
( Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová

Třída mladých

VD 1

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová

Mezitřída

V1, CAC Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R. Marešová, maj. - H. Roztočilová
VD 2
Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

V1, CAC, NV, BOB

Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová
V2
Atilo Brai Chmelnicky
( Braien de Marte Moor x Candelora Tileco)
Chov. - L. Měchura. - L. Tomanová

Třída vítězů

V1

Fachiro Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová
absence Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída dorostu

VN 1


Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - Barbora Tvarogová

VN 2

Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Imonee Annaperla
( Nario Sacramento Is Noveles x Duchessa Annaperla)
Chov. a maj. Helena Šebestová

Mezitřída

V1, CAC

Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

VD2

Guiliana Annaperla
( Cirillo Tileco x Perla Feritte Bugsy )
Chov.- H. Šebestová, maj. - I. Malá
absence Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, Maj. Barbora Tvarogová

Třída otevřená

V1, CAC, NV, BOS

Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová

VD2

Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka

Třída vítězů

V1, CAC

Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

12.01.2016. 12:54

<< První < Zpět [3 / 3] Další > Poslední >>