Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2016 · Národní výstava psů Klatovy 12. 6. 2016

Národní výstava psů Klatovy 12. 6. 2016

Posuzoval pan Renard Pierre (F)

Třída štěňat

VN1
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková

Třída mladých

V1, CAJC Qurinus Pustynny Wiatr
Santana de Tekoneva x Summer Breeze do Castelo de Alfaia)
Chov. M. Miszstal, maj. - H. Šebestová

Mezitřída

V1, CAC
Dervisch Dreamweaver
(Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses)
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná

Třída otevřená

V1, CAC
Educato Annaperla
(Fiefoerniek´s Feel the Groove x Perla Feritte Bugsy)
Chov.-H. Šebestová, maj. - K. Fritz

Třída pracovní

V1, CAC
Freyr Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - K. Frit

Třída vítězů

V1, CAC, NV BOS Aronne z Pankráckého vrchu
(Gil-Galad Gil-Endor x Aida Bohemia Hava)
Chov. i maj. - I. Koubová
V2, Res. CAC Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
V3
Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Arya Stark Gerri Genesiss
( Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
VD2
House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Koubová

Mezitřída

V1, CAC
Hickory Annaperla
(Dark Legends Credo x Atyia Asma Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - I. Kořínková
V2, Res. CAC Messalina Quindici
(Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita de Domaine de Chanteloup)
Chov.- Z. Slivońová, maj. - H. Podaná

Třída otevřená

V1, CAC
Consuella Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - Pincová M.
V2, Res. CAC Ambra Feritte Bugsy
(Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
V3

Bona Dea z Pankráckého vrchu
(Fabio Skarak x Aida Bohemia Hava)
Chov. - I. Stenvald; maj. - L. Šertlová

absence

Zenia Feritte Bugsy
(Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov

Třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB Imonee Annaperla Ch.
(Nario Sacramento Iš Novelés x Ducchessa Annaperla)
Chov. H. Šebestová, Maj. H. Šebestová
V2, Res. CAC Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková
absence Euforia di Sangue Regale, Ch.
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová

09.06.2016. 14:30