Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2016 · Národní výstava Brno 25. 9. 2016

Národní výstava Brno 25. 9. 2016

Posuzovala paní Ludmila Fintorová (SK)

Třída štěňat

absence Zabava Znaty Imran
(Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi)
Chov.- L. Zarudnaya, maj. - M. Vágnerová

Třída dorostu

absence Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Třída mladých

V1, CAJC, BOS
Bentley Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - L. Tomanová
V2
Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová

Třída vítězů

absence Nicolas na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída dorostu

VN1
Walkessy na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. -
absence Kira Annaperla
(Vertragus Greywind x Erleen Annaperla)
Chov.- H. Šebestová, maj. - Z. Stojan

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Hollie Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová

V2
Abbey di Roma Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - O. Frýbortová
V3
Islanzadi Isis Můj andílek
(Talta David x Destiny Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - L. Tršťanská

Mezitřída

V1, CAC
Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V2, Res CAC
Gloria Tileco
(Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
V3
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. -
V4
Arya Stark Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková

Třída otevřená

V1, CAC
Uwaisah Bohemia Skara
(Fabio Skarak x Danilla Bohemia Skara)
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Darebníková
VD2
Artemis Můj andílek
(Talata David x Ragazza z Kozího vršku)
Chov. - M. Vágnerová, maj.- M. Vágnerová

Třída pracovní

V1
Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka

Třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB
Destiny Můj andílek
(Talata Shanen x Talata Juliana)
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

07.10.2016. 23:30