Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2016 · MVP České Budějovice 9. 10. 2016

MVP České Budějovice 9. 10. 2016

Posuzoval pan Matyáš Jaroslav (SK)



Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC, Res. CACIB
Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC Bentley Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - L. Tomanová

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Aronne z Pankráckého vrchu
(Gil-Galad Gil-Endor x Aida Bohemia Hava)
Chov. i maj. - I. Koubová
absence
Brilliant z Pankráckého vrchu
(Fabio Skarak x Aida Bohemia Hava)
Chov. - I. Koubová, Maj. M. Marková

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, CACIB, BOS
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
V2, Res. CAC
Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová
V3 Nikolas na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů / Veteran class

V1, BOV
Kewin Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cloie Stříbrný potok)
Chov.- V. Slapničková; maj.- Z. Harantová

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Koubová
V2
Endless Emotion z Kolosseum
(Nario Sacramento Is Noveles x Malati Sharmila Pyari Sharna)
Chov. - K. Žurek , Maj. J. Častulíková
V3
Lella Tredici
(Vito Bohemia Skara x Jameela Tredici)
Chov.- I. Pohubová, Maj. A. Švejková
VD4
Xenna Xennie Rozárka
(Quanttly Quintiliano Bohemia Skara x Brenni Brilantta Rozárka)
Chov. i. maj. K. Rejnková

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V2 Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
(Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino)
Chov. - Vít Čech, maj. - J. Častulíková

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Messalina Quindici
(Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita de Domaine de Chanteloup)
Chov.- Z. Slivońová, maj. - H. Podaná
V2, Res. CAC Hollie Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V3 Rita Feritte Bugsy
(Forest Feritte Bugsy x Cinderella Pustynny Wiatr)
Chov. - E. Baxová, maj. - P. Vítková
V4
Ambra Feritte Bugsy
(Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
V
Charmin Blue dell Maestro Scalpellino
( Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino)
Chov. - Vít Čech, maj. - P. Kuvík
VD
Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, CACIB, BOB

Zenia Feritte Bugsy
(Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov

V2, Res. CAC, Res. CACIB
Consuella Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - Pincová M.
V3 Grejsi del Maestro Scalpellino
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Dorka del Maestro Scalpellino )
Chov. V. Čech, maj.- P. Kuvík
V4 Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková

12.10.2016. 19:16