DuoCACIB Brno 7. 2. 2016

Posuzovala paní Soltesz Edith (AT)


Evita Feritte Bugsy - V1, CAJC, BOJ

Třída dorostu

VN1

Bentley Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - V. Slavíčková

N2

Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov.- R. Jandová, maj. - M. Slavík

Třída mladých

V1, CAJC Novatica Dragon Dust
(Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum )
Chov.-M. Nowak, maj. - M. Nowak
V2
Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
V3
Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara )
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová
V4
Damian Feritte Bugsy
(Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy)
Chov.-E. Baxová, maj. - R. Václavíková

Mezitřída

V1, CAC Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá
V2, Res. CAC Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R. Marešová , maj. - H.Roztočilová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB Atilo Brai Chmelnicky
( Braien de Marte Moor x Candelora Tileco)
Chov. - L. Měchura. - L. Tomanová
V2, Res. CAC Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V3 Dallas Sannymoon Place
(Saverio dei Raggi di Luna x Eledi Grace Fendi Fornarina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
V4
Margy Marigoldd Rozárka
( Isildur Gil-Endor x Brenni Brilantta Rozárka )
Chov. - K. Rejnková, maj. - S. Huber
V
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
VD
Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB
Emerald Sanymoon place
(Albioli Sokrates x Eledi Grace Alpina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
V2, Res. CAC Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Harantová
absence Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1, BOV, BOS Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída štěňat

VN1
Ailee Ali di Farfalla
(Formoso Tileco x Charlain Next Level )
Chov.- A. Palárcová, maj. - A. Palárcová

Třída dorostu

VN1
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, Maj.- L. Zapletalová
V2
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi
V3
Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
V4
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x  Grejsi del Maestro Scalpellino)
Chov. - Vít Čech, maj. - J. Častulíková

Mezitřída

V1, CAC Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
V2, Res. CAC Fleur de Lys Můj andílek
( Talata David x Bela di Notte )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - M. Hanáková
V3
TUTI
( Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa )
Chov. - Pierpaolo Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová
V2, Res. CAC Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová
V3
Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
V4
Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V
Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V
Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka
V
Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová
V
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov
absence Moonpearl´s Amadora
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

Třída vítězů

V1, CAC, CACIB, BOB Moonpearl´s Azzurra Lunaria
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

V2, Res. CAC, Res. CACIB

Charlain Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.-I.Opělová, Maj. - A. Palárcová

V3
Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

22.01.2016. 20:54