DuoCACIB Brno 6. 2. 2016

Posuzovala paní Heikkinen-Lehkonen P. (FIN)


Evita Feritte Bugsy - V1, CAJC, BOJ & Leos Feritte Bugsy - V1, CAC, CACIB

Třída dorostu

VN 1

Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. R. Jandová, maj. - M. Slavík

N2

Timothy na Klínkách Feritte Bugsy
( Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová

Třída mladých

V1, CAJC

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová

V2

Novatica Dragon Dust
(Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum)
Chov.-M. Nowak, maj. - M. Nowak

V3

Damian Feritte Bugsy
(Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy)
Chov.-E. Baxová, maj. - R. Václavíková

V4

Casper de Marte Moor
(Fachiro Tileco x Uwaisah Bohemia Skara )
Chov.- R. Darebníková, maj. - E. Cibulová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB
Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V2, Res. CAC Formoso Tileco
(Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco)
Chov.-Ing. Zdeněk Barák, maj. - Barbora Tvarogová
V3 Margy Marigoldd Rozárka
( Isildur Gil-Endor x Brenni Brilantta Rozárka )
Chov. - K. Rejnková, maj. - S. Huber
VD4 Diamante di Sangue Regale
( Talata Shanen x Kheled Gil-Endor )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - M. Plchová
VD Dallas Sannymoon Place
(Saverio dei Raggi di Luna x Eledi Grace Fendi Fornarina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová
V2, Res. CAC Emerald Sanymoon place
(Albioli Sokrates x Eledi Grace Alpina )
Chov. - M. Myshkovska , maj. - L. Smykovsaya
absence Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1, BOV, BOS
Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída štěňat

VN1
Ailee Ali di Farfalla
(Formoso Tileco x Charlain Next Level )
Chov.- A. Palárcová, maj. - A. Palárcová

Třída dorostu

VN1
Bertuccia Corallo Blue
( Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. i maj. R. Jandová
VN2
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ
Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, Maj.- L. Zapletalová
VD2
Gloria Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
VD3
Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P. a S. Vinklerovi

Mezitřída

V1, CAC
Catleya Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Yasmin Yo Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, maj. - R. Cyprian
VD2
Gladiola Gauri Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - E. Schlingerová
D3
TUTI
( Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa )
Chov. - Pierpaolo Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB Moonpearl´s Amadora
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N.& Stenbacka
V2, Res. CAC, Res. CACIB
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov
V3
Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V4
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová
V
Cherry Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová
V
Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD Euforia di Sangue Regale
( Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
VD
Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka
VD
Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová
VD
Galya Mraja
( Cirillo Tileco x Ednah Mraja)
Chov. -J. Mrázová, maj. - A. Solymosi + J. Mrázová

Třída vítězů

V1, CAC

Charlain Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov .- I.Opělová, Maj. - A. Palárcová
V2, Res. CAC Moonpearl´s Azzurra Lunaria
(Ecco Grosso Vilpertin x Copacabana Una Piccola Bambini)
Chov. i maj. - N. Stenbacka

V3

Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. a maj. Iveta Pličková

19.01.2016. 12:52