MVP Oberwart 12. 7. 2014

Posuzoval pan Vlastislav Vojtek (SK)

Třída dorostu

VN

Little Dragons Unbelievable Charm
( Little Dragons QT x Little Dragons Klara La Belle ),
chov. - D. Meguet, maj. - P. Walchhutter

Třída mladých

V1, Jugendbeste

Fortheringhay's Daniele
( Dark Legend's Kirin x Fortheringhay's Allegra ),
chov. - D.C. Wuger, maj. - L. Turczyn

Mezitřída

VD1

Vito Pustynny Wiatr
( Aldo Pustynny Wiatr x Filomena Pustynny Wiatr ),
chov. - M. Misztal, maj. - S. Rossler

Třída otevřená

D

IT Grey Butterfly Bugatti
( Dark Legend's Bird of Pray x Chamsin Feritte Bugsy ),
chov.- I. Tomová, maj.- M. Giesinger

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, Best male, BOS

Sanny Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy),
chov. - E. Baxová, maj. - P. Jablonická

VD2

Dark Legend's Bird of Pray
( Dark Legend's Ulvsbane x Elektra ein Goldkind ),
chov.- K. Krieger, maj.- M. Giesinger

Třída mladých

V1, Jugendbeste

Carlotta Le Doue
( Fiefoerniek's Franki Feels Groovy x Antonella La Doue),
chov. + maj. - H. Wagner

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, Best female, BOB, BIG IV

Ringwil Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup),
chov. + maj. - H. Podaná

VD2

Gabi Seyfert iz Ozherelia
(Cervantes Pustynny Wiatr x Patashka Pevchaya iz Ozherelia ),
chov. - M. Kuznetsova, maj. - L. Uljew

VD3

Abigail vom Wolfskin
( Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer),
chov.+ maj. - S. Rossler

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Angelina vom Wolfskin
( Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer ),
chov. - S. Rossler, maj.- J. Zehetner

VD2

Bambina Spirit of Summer
( Eros des Pitchoun Diables x Selene Pustynny Wiatr),
chov.- Vollhardt, maj. - S. Rossler

Třída pracovní

VD1

Wisla von Abakan
(Salta con Vento Angelli x Shiva von Abakan),
chov.- H. Fritzsche, maj. - F. Wegger

Třída šampionů

VD1

Snap Dog's Jarina
( Takugava Velikiy Vlastitel x Belvedere della Casa Pulcinella),
chov.- C. Wayand, maj. - F. Wegger

BOB, BIG IV. - RINGWIL Gil-Endor