Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2014

MVP Oberwart 12. 7. 2014

Posuzoval pan Vlastislav Vojtek (SK)

Třída dorostu

VN

Little Dragons Unbelievable Charm
( Little Dragons QT x Little Dragons Klara La Belle ),
chov. - D. Meguet, maj. - P. Walchhutter

Třída mladých

V1, Jugendbeste

Fortheringhay's Daniele
( Dark Legend's Kirin x Fortheringhay's Allegra ),
chov. - D.C. Wuger, maj. - L. Turczyn

Mezitřída

VD1

Vito Pustynny Wiatr
( Aldo Pustynny Wiatr x Filomena Pustynny Wiatr ),
chov. - M. Misztal, maj. - S. Rossler

Třída otevřená

D

IT Grey Butterfly Bugatti
( Dark Legend's Bird of Pray x Chamsin Feritte Bugsy ),
chov.- I. Tomová, maj.- M. Giesinger

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, Best male, BOS

Sanny Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy),
chov. - E. Baxová, maj. - P. Jablonická

VD2

Dark Legend's Bird of Pray
( Dark Legend's Ulvsbane x Elektra ein Goldkind ),
chov.- K. Krieger, maj.- M. Giesinger

Třída mladých

V1, Jugendbeste

Carlotta Le Doue
( Fiefoerniek's Franki Feels Groovy x Antonella La Doue),
chov. + maj. - H. Wagner

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, Best female, BOB, BIG IV

Ringwil Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup),
chov. + maj. - H. Podaná

VD2

Gabi Seyfert iz Ozherelia
(Cervantes Pustynny Wiatr x Patashka Pevchaya iz Ozherelia ),
chov. - M. Kuznetsova, maj. - L. Uljew

VD3

Abigail vom Wolfskin
( Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer),
chov.+ maj. - S. Rossler

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Angelina vom Wolfskin
( Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer ),
chov. - S. Rossler, maj.- J. Zehetner

VD2

Bambina Spirit of Summer
( Eros des Pitchoun Diables x Selene Pustynny Wiatr),
chov.- Vollhardt, maj. - S. Rossler

Třída pracovní

VD1

Wisla von Abakan
(Salta con Vento Angelli x Shiva von Abakan),
chov.- H. Fritzsche, maj. - F. Wegger

Třída šampionů

VD1

Snap Dog's Jarina
( Takugava Velikiy Vlastitel x Belvedere della Casa Pulcinella),
chov.- C. Wayand, maj. - F. Wegger

BOB, BIG IV. - RINGWIL Gil-Endor

NVP Mladá Boleslav 20. 7. 2014

Posuzoval pan Miroslav Guniš (SK)

MVP BRNO 22. 6. 2014

Posuzoval pan Miroslav Guniš (SK)

Třída mladých

V1, CAJC

Nicolas na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách ),
chov. - M. K. Vacková, maj. - L. Hernová

V2

Fachiro Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco),
chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová

Mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB

Kuba Libre na Klínkách
( Forest Feritte Bugsy x Holi Stříbrný potok ),
chov. - M. Kollárová Vacková, maj. - K. Kykalová Ramešová

V2, Res. CAC, Res. CACIB

Esserino Annaperla
( Fiefoerniek's Feel The Groove x Perla Feritte Bugsy ),
chov.+ maj. - H. Šebestová

Třída otevřená

V1, CAC

Josh King of Ivar
( Legolas Gil-Endor x Princess King of Ivar ),
chov.- I. Vańková, maj.- H. Chaloupková

V2, Res. CAC

Atilo Brai Chmelnicki
( Braien de Marte Moor x Candelora Tileco ),
chov.- L. Měchura, maj.- L. Tomanová

V3

Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilia ),
chov.- R. Lysaker, maj.- M. Vágnerová

Třída veteránů

V1, BOV

Fabio Skarak
( Zwingli del Discoletto x Pasqualina Skarak),
chov. - R. Mareš, maj. - R. Darebníková

Třída dorostu

VN1

Abracadabra Camino Bianca
( Braien de Marte Moor x Yvet Feritte Bugsy ),
chov. + maj. - I. Pličková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco),
chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová

Mezitřída

V1, CAC, Res. CACIB

Sara Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy),
chov. - E. Baxová, maj. - M. + I. Kuklíkovi

V2, Res. CAC

Uwaisah Bohemia Skara
(Fabio Skarak x Danilla Bohemia Skara ),
chov. - R. Marešová, maj. - R. Darebníková

V3

Sisi Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy),
chov.+ maj. - E. Baxová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB

Táńa Feritte Bugsy
( Lux Loral Jeremy x Dame Fortuna Bugsy ),
chov. + maj. E. Baxová

Třída šampionů

V1, CAC

Dalia Tileco
(II Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco),
chov.- Z. Barák, maj. - B. Tvarogová, Z. Barák

Speciální výstava chrtů - Náměšť nad Oslavou 7.6.2014

Posuzoval: Beatrix Maerki Casanova (CH)

MVP Praha 3. 5. 2014

Posuzoval pan Miroslav Guniš (SK)

Třída mladých

V1

Xantino Bohemia Skara

Maj.- Anna Vargová

Absence

Xperio Bohemia Skara

Maj.- Božena Petrová

Mezitřída

V1, CAC, Res. CACIB

Esserino Annaperla

Maj.- Helena Šebestová

V2, Res. CAC

Kuba Libre na Klínkách

Maj.- Kateřina Kykalová Ramešová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

Ikario na Klínkách

Maj.- Zdeňka Harantová

Třída šampionů

V1, CAC

Leos Feritte Bugsy

Maj.- Zdeňka Harantová

V2, Res. CAC

Keleborn Gil-Endor

Maj.- Lucie Zapletalová

V3

Mallorn Gil-Endor

Maj.- Marian Ciganik

Třída dorostu

VN1

Olivie na Klínkách

Maj.- Blanka Timofejevová

Absence

Dayen Framon Bohemia

Maj.- Lucie Zapletalová

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Antoinetta IL segreto dell' amore

Maj.- Zuzana Geiblová

V2

Zeina Feritte Bugsy

Maj.- Andrei Filippov

Absence

Via Feritte Bugsy

Maj.- Roman Král

Absence

Zelda Feritte Bugsy

Maj.- Roman Král

Mezitřída

V1, CAC, Rec.CACIB

Earleen Annaperla

Maj.- Helena Šebestová

V2, Res. CAC

Sisi Feritte Bugsy

Maj.- Eva Baxová

V3

Aspen Amante monello

Maj.- Miroslav Holeš

Třída otevřená

V1, CAC

Aurora Benita z Krucánku

Maj.- Jana Johanka Behenská

V2

Gerri Genesiss Rozárka

Maj.- Štěpánka Štěpánková

VD3

Beauty Carrera de Moravia

Maj.- Klára Šrámková

VD4

Táňa Feritte Bugsy

Maj.- Eva Baxová

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB

Grejsi del Maestro Scalpellino

Maj.- Petr Kuvík

MVP České Budějovice 26. 4. 2014

Posuzoval pan Vladimír Panuška

04.05.2014. 09:01

<< První < Zpět [1 / 2] Další > Poslední >>