Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2013 · SVCH Náměšť nad Oslavou 1. 6. 2013

SVCH Náměšť nad Oslavou 1. 6. 2013

Posuzoval pan Jean Louis Grünheid - Francie

Třída dorostu

VN 1

Eclipse Tileco
( Fernando Il Cagnolino x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, Maj. - B. Tvarogová + Z. Barák

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Josh King of Ivar
( Legolas Gil-Endor x Princes King of Ivar )
Chov. - I. Vaňková, Maj. - H. Chaloupková + L. Procházka

V2

Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. Vacková, Maj. - Z. Harantová

Mezitřída

V1, CAC, VSV, BOB, BIS 5

Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - Z. Harantová

Třída otevřená

V1, CAC

Dag Next Level
( Elendil Gil-Endor x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - P. Koloničná

V2, Res. CAC

Mallorn Gil-Endor
( Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, Maj. - M. Ciganik

V3

Gilberto Bohemia Skara
( Mefisto Bohemia Skara x Penelope Bohemia Skara )
Chov. - R. Marešová, Maj.- M. Jeřábková

Třída vítězů

V1, CAC

Legolas Gil-Endor
( Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, Maj. - H. Podaná

V2, Res. CAC

Cirillo Tileco
( Fernando II Cagnolino x Afrodita Moravia Krystal )
Chov. - Z. Barák, Maj. - B.Tvarogová + Z. Barák

V3

Bolero King of Ivar
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Princess King of Ivar )
Chov. - I. Vaňková, Maj. - M. Anlaufová

Třída veteránů

V1, BOV

Bilbo Gil-Endor
( František Dobrota z Ivaru x Romanzia Des Trois Pyramides)
Chov.- H. Podaná, Maj.- H. Podaná

Třída dorostu

VN 1

Orchidea Whispa Bohemia Skara
( Quentin Bohemia Skara x Mona Lisa Skarak )
Chov. - R. Marešová, Maj. - R. Marešová

Třída mladých

V1, CAJC

Gerri Genesiss Rozárka
( Dhalgo Daimond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov. - K. Rejnoková, Maj. - Š. Štěpánková

Mezitřída

V1, CAC

Koketa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - K. Černohlávková

V3

Iliade Bohemia Skara
( Quentin Bohemia Skara x Vivien Bohemia Skara )
Chov. - R. Marešová, Maj. - R. Marešová

V4

Nienor Gil-Endor
( Erlkönig Dark Legend´s x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, Maj. - K. Vokrouhlíková

Třída otevřená

V1, CAC, VSV

Maribella Magica Lux Loral
( Angelo Anselmo Du Manoir Des Ombreuses x Dorella delizia Lux Loral )
Chov. - Gravas Inguna + Kristine, Maj. - S. Beňová

Třída vítězů

V1, CAC

Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - I. Opělová

Třída čestná

V1

Clara Belle du Domaine de Chanteloup
( As de Coeur du Domaine de Chanteloup x Vodka Orange du Domaine de Chanteloup )
Chov. - F. Laveyssiere, Maj. - H. Podaná

V2

Wasabi King of Ivar
( Biscotti King of Ivar x Princes King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - I. Opělová

Nejlepší pár psů

Nejlepší pár - první místo

Legolas Gil-Endor & Clara Belle du Domaine de Chanteloup
Maj. - H. Podaná

BOB - Leos Feritte Bugsy .............................Nejlepší veterán - Bilbo Gil-Endor