Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2013 · MVP Litoměřice 25. 5. 2013

MVP Litoměřice 25. 5. 2013

Posuzovala paní Libuše Ubrová

ITHILIEN Gil-Endor - V1, CAC, CACIB, BOB MALLORN Gil-Endor - V1, CAC, CACIB

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. Vacková, maj. - Z.Harantová

Mezitřída

V1, CAC

Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - Z. Harantová

V2, Res. CAC

Burizon Framon Bohemia
( Ceysse Bugsy x Kiss Stříbrný potok )
Chov. - L. Zapletalová, maj.- L. Zapletalová

Třída otevřená

V1, CAC, CACIB

Mallorn Gil-Endor
( Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj. - M. Ciganik

V2, Res. CAC

Keleborn Gil-Endor
(Be Bop du Domaine de Chanteloup x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov. - H Podaná, maj. - L. Zapletalová

VD3

Quil Ateara Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok)
Chov. - V. Slapničková, maj. - Z. Harantová

Třída šampionů

V1, CAC, Res. CACIB

Legolas Gil-Endor
( Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor )
Chov.- H. Podaná, maj. - H. Podaná

V2, Res. CAC

Rufiano Rasputino Angel Iggies
( Dandy du Domaine de Chanteloup x Cantella Angel Iggies )
Chov. - J. Voyager, maj. - R. Marešová

Třída veteránů

V1, Nejlepší veterán - Multichampion

Bilbo Gil-Endor
( František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides )
Chov.- H. Podaná, maj.- H. Podaná

Třída dorostu

VN1

Táňa Feritte Bugsy
( Lux Loral Jeal Jeremy x Dame Fortuna Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová

Třída mladých

V1, CAJC

Sara Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - M. Kuklík

V2

Jackie z Amálčiny zahrádky
( Kewin Stříbrný potok x Dorotka Stříbrný potok )
Chov. - J.Janoušková, maj. - J.Janoušková

V3

Gerri Genesiss Rozárka
( Dhalgo Daimond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov. - K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková

V4

Sisi Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E.Baxová, maj. - E. Baxová

VD

Judita z Amálčiny zahrádky
( Kewin Stříbrný potok x Dorotka Stříbrný potok )
Chov. - J. Janoušková, maj. - Z. Geiblová

Mezitřída

V1, CAC

Iliade Bohemia Skara
( Quentin Bohemia Skara x Vivien Bohemia Skara )
Chov. - R. Marešová, maj. - R. Marešová

V2, Res. CAC

Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - K. Černohlávková

V3

Nienor Gil-Endor
( Dark Legend´s Elrkönig x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, maj. - K. Vokrouhlíková

V4

Meryla Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Liliana Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová

Třída otevřená

V1, CAC, Res. CACIB

Grejsi del Maestro Scalpellino
( Choc-Issimo Piccolo zo Zámockého parku x Dorka del Maestro Scalpellino)
Chov. - V. Čech, maj. - P. Kuvík

VD

Gina Feritte Bugsy
( Ceysse Bugsy x Elizabeth Ebony Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - K. Wurstová

Třída šamionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Ithilien Gil-Endor
( Bilbo Gil-Endor x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, maj. - H. Jurkovičová