Titulní strana · Výsledky výstav · Výsledky výstav 2013 · MVP DUO CACIB Brno 2. 2. 2013

MVP DUO CACIB Brno 2. 2. 2013

Posuzoval pan Vlastislav Vojtek

Třída dorostu

VN1

Floyd Next Level
( Kewin Stříbrný potok x Wasabi King of Ivar )
Chov.- I. Opělová, Maj.- M.Klaimannová

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ

Olórin Gil-Endor
( Bilbo Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov.- H. Podaná, Maj.- H. Podaná

V2

Josh King of Ivar
( Legolas Gil-Endor x Princess King of Ivar )
Chov. - I. Vaňková, Maj.- H. Chaloupková

VD3

Janus Qundici
( Elendil Gil-Endor x Dolce Vita du Domain de Canteloup )
Chov.- Z. Slivoňová, Maj.- M. Bučková

Mezitřída

V1, CAC, Res.CACIB

Yuliy Caesar
( Calisto x Ledi Karolina )
Chov.- I. Vladimirova, Maj.- E. Sizova

V2, Res.CAC

Mallorn Gil-Endor
( Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov.- H. Podaná, Maj.- M. Ciganik

Třída otevřená

V1, CAC

Baublis Forum Romanum
( Fernando II Cagnolino x Eledi Grace Hadria di Forum Romanum )
Chov.- K.P. Szymanscy, Maj.- M. Nowak

VD2

Hylas Qundici
( Talata David x Victoria Secret King of Ivar )
Chov.- Z. Slivoňová, Maj.- M. Bůčková

VD3

Black Boy King of Ivar
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Princess King of Ivar )
Chov.- I. Vaňková, Maj.- M. Danechová

VD4

Gilberto Bohemia Skara
( Mefisto Bohenia Skara x Penelope Bohemia Skara)
Chov.- R. Marešová, Maj.- M. Jeřábková

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB

Cirillo Tileco
( Fernando II Cagnolino x Afrodita Moravia Krystal )
Chov.- Z. Barák, Maj.- B. Tvarogová, Z. Barák

V2, Res. CAC

Legolas Gil-Endor
( Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor )
Chov.- H. Podaná, Maj.- H. Podaná

Třída štěňat

VN1

Carissima Di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.- M. Uhlířová, Maj.- M. Uhlířová

Třída mladých

V1, CAJC

Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov.- E. Baxová, Maj.- K. Černohlávková

V2

Dalia Tileco
( Fernando II Cagnolino x Angioletta Tileco )
Chov.- Z. Barák, Maj.- B. Tvarogová, Z. Barák

Mezitřída

V1, CAC

Lux Loral Maribella Magica
( Angelo Anselmo Du Manoir Des Ombreuses x Lux Loral Dorella Delizia )
Chov.- I.&K. Gravas, Maj.- S. Beňová

V2, Res.CAC

Iliade Bohemia Skara
( Quentin Bohemia Skara x Vivien Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, Maj.- R. Marešová

Třída otevřená

V1, CAC

Danilla Bohemia Skara
( Mefisto Skarak x Patrizia Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, Maj.- R. Marešová

V2, Res.CAC

Campanella Bohemia Skara
( Quentin Bohemia Skara x Ulla Bohemia Skara )
Chov.- R. Marešová, Maj.- R. Mildner

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Dolce Vita du Domaine de Chanteloup
( Bel Aghios Minos du Domaine de Chanteloup x Viva La Nana du Domaine de Chanteloup )
Chov.- F.&J. Laveyssiére, Maj.- Z. Slivoňová

V2, Res.CAC, Res. CACIB

Yvet Feritte Bugsy
( Axel Neel Bugsy x Lolly Feritte Bugsy )
Chov.- E. Baxová, Maj.- I. Pličková

V3

Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.- I. Opělová, Maj.- I. Opělová