Titulní strana · Výroční rok 2016

Výroční rok 2016

Klub chovatelů italských chrtíků slaví 25 let od svého založení! A jak se k tomu stavíme my? Setkáváme se, sdílíme společný koníček, vytváříme společné zážitky a hlavně... slavíme!


20. 2. 2016 ČLENSKÁ SCHŮZE

Koncem února jsme se setkali na členské schůzi v Praze. Prostory nám opět poskytl hotel Svornost v Dolních Počernicích a poprvé jsme se na Vás připravili také s promítáním, což bylo zpestření nejen při vyhlašování klubových šampionů a soutěže Top chrtík roku. Vidět jste však poprvé mohli také video shrnujicí loňský rok v KCHICH. Nyní ho můžete nalézt zde


KLUBOVÁ VÝSTAVA 2016

Letošní klubová výstava proběhne již tradičně v Náměšti nad Oslavou. Zpestřit by ji letos měl renomovaný rozhodčí z Itálie pan Vittorio Passerino! Doufáme, že se i letos budeme radovat z velké účasti a těšíme se na Vás!

více informací o výstavě najdete zde


VÝSTAVNÍ ŠKOLIČKA PRO CHRTÍKY A MAJITELE

V rámci 25. výročí klubu jsme pro Vás připravili také možnost zúčastnit se výstavní školičky pro začátečníky i pokročilé. Uskuteční se v předvečer klubové výstavy v Náměšti, tedy v pátek 3. 6. 2016. A o co se jedná?

Pod vedením zkušené handlerky Mgr. Šárky Harantové, si osvojíte základy úspěšného vystavování, budete seznámeni s novými trendy ve vystavování a vše si samozřejmě sami zkusíte. Pro členy KCHICH je tato akce ZDARMA! (pro ostatní symbolických 100,- Kč)

Sraz v pátek 3. 6. 2016 v 16:30 u hotelu Na statku v Náměšti nad Oslavou! S sebou: chrtíka, pamlsky, výstavní vodítko a dobrá nálada!
PROJEKTY

V rámci výročního roku pro Vás také chystáme několik projektů. Jedním z nich je i Kniha krytí, vytvořená na míru majitelům italských chrtíků. A jak vlastně vypadá?

Jedná se o 44 stránkovou brožuru formátu A5. Obálka i vnitřní listy jsou vyrobeny z pevného křídového papíru pro dosažení maximální odolnosti za zachování příjemného používání knihy. Kniha je tvořená tabulkami pro snadné zaznamenání všech informací o jednotlivých krytí psem (max. 13 krytí). Jedna kniha je tedy určena pro jednoho psa.

Knihu je možné objednat prostřednictvím facebookové zprávy či e-mailu: kchich.mail@volny.cz
Cena pro členy KCHICH je 120 Kč + 30 Kč poštovné, k dispozici však bude také na obou letošních klubových výstavách.

Mezi další připravované projekty patří také například Kniha odchovů pro majitele chovných fen a chovatelských stanic nebo třeba kalendář s fotkami italských chrtíků na rok 2017

28.02.2016. 19:22