Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2016 · KV Náměšť nad Oslavou 4. 6. 2016 - VÝSLEDKY

KV Náměšť nad Oslavou 4. 6. 2016 - VÝSLEDKY

Posuzoval pan Vittorio Passerino (IT)

CENY KV 2014

Bertuccia Corallo Blue (BOB) a Archibaldo Piccolo Bandito (BOS)

Třída štěňat

VN1
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
VN2
Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Třída dorostu

VN 1

Vivaldi na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Nora Jean na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - B. Purchartová

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOS

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
V2
Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová
V3 Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov.- R. Jandová, maj. - M. Slavík
V4
Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová
V
Astra Bravissimo Bertrando
(Astra Bravissimo Peridot x Astra Bravissimo Toscana)
Chov.- L. Strazdina, maj. - E. Baxová
V
Gold Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Gothová

Mezitřída

V1, CAC

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková
V2 Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída otevřená

V1, CAC

Ikario na Klínkách, Ch.
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová
V2, Res. CAC
Formoso Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V3
Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - H.Roztočilová
V4 Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz

Leos Feritte Bugsy, Ch.
( Kewin Stříbrný Potok x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová + maj.- Z. Harantová
V2, Res. CAC
Fachiro Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V3
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
V4
Mallorn Gil-Endor
(Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov.-H. Podaná, maj. - M. Cigánik
V
Henry Next Level
(Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov.-I. Opělová, maj. - J. Konopáčová
absence
Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1
Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída Top Class

V1
Cirillo Tileco
(Il cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal)
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2
Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - m. Vágnerová
V3
Aurelio Principe del Vento di Primavera
(Eros des Pitchoun Diables x Habanera di Lupicino)
Chov. -I. Wipf + maj.- I. Wipf

Třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně
Baily Priest Mountain
(Keleborn Gil-Endor x Egeri Feritte Bugsy)
Chov. - J. Vaněčková, maj. - J. Racek
VN2
Finessa di Sangue Regale
(Harry Potter for Hogwarts du Domaine de Chanteloup x Kheled Gil-Endor)
Chov.- M. Uhlířová, maj. - M. Uhlířová

Třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost, Naděje roku 2016



Abbey di Roma Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - O. Frýbortová
VN2
Aisha Amore Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - M. Hrubý
VN3
Isis Ionel Bugsy
( Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB

Bertuccia Corallo Blue
(Simply Heurekas Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. - R. Jandová, maj. - R. Jandová
V2
Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V3
Tiffani Gioelli is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- L. Novikova, maj. - U. Homer
V4
Arya Stark Gerri Genesiss
( Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
V
Abigail Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - K. Dvořáková
V
Endless Emotion z Kolosseum
(Nario Sacramento Is Noveles x Malati Sharmila Pyari Sharna)
Chov. - K. Žurek , Maj. J. Častulíková
V
Cenva Forum Romanum
(J´Adore Forum Romanum x Eledi Grace Verona)
Chov. - K. Szymanska , Maj. U. Homer
absence
Tieris Piccolo Princessa
(Albioli Galaxy x Yuriel Shantal )
Chov.- G. Zotova, maj. - O. Maskaeva

Mezitřída

V1, CAC

Anael ze Zlatého Lankastru
( Quantlly Quintiliano Bohemia Skara x Bianca Carrera de Moravia )
Chov. - M. Šupka, maj. - D. Kratochvíl
V2, Res. CAC
Filippa Mu Cephei Olšové údolí
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Diana z Amálčiny zahrádky )
Chov.- R. Zdráhalová, maj. - R. Zdráhalová
V3
Charmin Blue del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - P. Kuvík
V4 Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková
V
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - J. Častulíková
V
Reyna Reynetta Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Aranka z Amálčiny zahrádky)
Chov. - K. Rejnková, maj. - M. Jurík
V
Tieris Ursula Tiss
(Style de Luxe L´Etoile x Tieris Salma Hayek)
Chov.- G. Zotova, maj. - U. Homer
V
TUTI
(Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa)
Chov.- P. Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC, Klubový vítěz

Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - B. Tvarogová
V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná
V3
Caissa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy
Chov. E. Baxová, maj. E. Baxová
V4
Destiny Můj andílek
(Talata Shanen x Talata Juliana)
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V
Ambra Feritte Bugsy
(Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
V
Celeste Zevren Cardinál
(Quo Vadis King of Ivar x Elinor z Amálčiny zahrádky)
Chov. - R. Zevrenková, maj. - H. Petrušková
V
Cherry Dolce del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. -T. Havlíček
V
Nora Jean na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. + maj.- M. K. Vacková
V
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - A. Filippov

Třída vítězů

V1, CAC

Euforia di Sangue Regale, Ch.
(Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V2, Res. CAC Grejsi del Maestro Scalpellino, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Dorka del Maestro Scalpellino )
Chov. V. Čech, maj.- P. Kuvík
V3
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová
V4 Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková

Top Class

V1, Vítěz Top Class Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová
V2
Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová
V3
Campanella Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Ulla Bohemia Skara)
Chov.R. Marešová + maj. - R. Mildner
V4
Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová
absence
Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - K. Černohlávková

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

Lolly Feritte Bugsy
( DogCastle´s Unforgettable x Holly Di Branco Piccolo)
Chov.- E. Baxová, maj.- E. Baxová
V2
Habanera di Lupicino
(Amoroso Lupiciano des Princes de Kazan x Bellissima di Lupicino
Chov. - M. Wolf, maj. - I. Wipf

Třída metuzalémů

V1, Nejlepší metuzalém

Holly Di Branco Piccolo
( Fiefoerniek's Furioso x Vhilomena El- Saghir )
Chov.- H. Dańková, maj.- E. Baxová

Chovatelské skupiny

1. místo

CHS na Klínkách - Ikario, Vivaldi, Timothy, Sophia, Nora Jean
CHS Bugsy - Lolly Feritte, Isis Ionel, Hannach Feritte, Ambra Feritte
CHS Corallo Blue - Alessia, Antonello, Bonelli

Nejlepší pár

1. místo

Talata Shanen & Destiny Můj andílek
2. místo Braien de Marte Moor & TUTI

Nejlepší plemeník

1. místo

Ikario na Kínkách - Abbey di Roma, Aisha Amore

2. místo

Mallorn Gil-Endor - Antoinetta Il segreto dell´amore, Burberry Bella Amante Monello, Berlin Biagino Amante Monello, Vivaldi na Klínkách

Nejlepší matka

1. místo

Gerri Genesiss Rozárka - Arya Stark Gerri Genesiss, Abigail Gerri Genesiss
2. místo Koketa Feritte Bugsy - Antonello & Bertuccia Corallo Blue
3. místo Grejsi del Maestro Scalpellino - Charmin Blue, Charlotte Sometimes, Cherry Dolce del Maestro Scalpellino

Dítě a pes

1. místo

Boris Baxa & Holly di Branco Piccolo

2. místo

Magdaléna Kuvíková a Charmin Blue del Maestro Scalpellino
3. místo
Nela Démarová & Timothy na Klínkách
4. místo Matyáš Kuvík a Grejsi del Maestro Scalpellino
5. místo Petr Démar & Nora Jean na Klínkách

SPECIAL PET .....

1. místo

Brentano Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - M. Anlaufová

2. místo

Bonifatius del Vento di Primavera
( Anam Cora´s Artomir x Habanera di Lupicino)
Chov.-I. Wipf,maj. - I. Wipf
3. místo
Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

4. místo

Barnie Golden Horsezuzu
( Cirion Gil-Endor x Nanny of Sussex )
Chov. - D. Žouželková, maj. - M. Johnová

5. místo

Bolero King of Ivar
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Princess King of Ivar )
Chov.- I. Vańková,maj. - M. Anlaufová
6. místo
Geraldina Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj. - A. Heldová
7. místo
Artemis Můj andílek
( Talata David x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Vagnerová



Hlavním sponzorům DG DogGear, Staz s.r.o., skupina ČEZ, Kámen Zbraslav, Fashion Church, CHS Feritte Bugsy, děkujeme za podporu a krásné ceny!

Dále sponzorovali:

Pro chrta.cz

Zlatá tlapka

Pro-léky.cz

Štěpánka Štěpánková (CHS Gerri Genesiss), Miroslav Holeš (CHS Amante Monello), Zdeňka Harantová, Iva Opělová (CHS Next Level), Helena Podaná (CHS Gil-Endor), Jana Slabá (Antonello Corallo Blue)

Fotogalerie:

05.06.2016. 20:57