Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2016 · Klubová výstava podzim 2016 - VÝSLEDKY

Klubová výstava podzim 2016 - VÝSLEDKY

Posuzoval pan Miroslav Václavík (CZ)

CENY KV 2014

Fachiro Tileco (BOB) a Chantia Feritte Bugsy (BOJ a BOS)

Třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost

Wells na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - L. Homolová
N2
Zabava Znaty Imran
(Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi)
Chov.- L. Zarudnaya, maj. - M. Vágnerová
N3
Julius Cesar Můj andílek
(Talata Cesar x Talata Juliana)
Chov. i maj. - M. Vágnerová

Třída mladých

VD1

Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová
VD2 Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
VD3
Astra Bravissimo Bertrando
(Astra Bravissimo Peridot x Astra Bravissimo Toscana)
Chov.- L. Strazdina, maj. - E. Baxová
VD4
Hellboy Tileco
( Cirillo Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - L. Presová
D
Vivaldi na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Nora Jean na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - B. Purchartová

Mezitřída

V1, CAC

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
VD2
Gold Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Gothová
VD3
Furiosso Feritte Bugsy
(Dio Diesel Bugsy x Umbra Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - M. Adamec
D
Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída otevřená

V1, CAC

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková
V2
Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá
VD3
Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová
VD4
Ikario na Klínkách, Ch.
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová
VD
Bentley Bohemia Skara
(Angel iggies Ruffiano Rasputino x Iliade Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - A. Malíková

Třída vítězů

V1, CAC, Njelepší pes, BOB

Fachiro Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2, Res. CAC
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
VD3 Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1

Kewin Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cloie Stříbrný potok)
Chov. - V. Slapničková, maj. Z. Harantová

Třída metuzalémů

V1, Nejlepší metuzalém Bilbo Gil-Endor
(František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides)
Chov. - H. Podaná, maj. H. Podaná

Třída Top Class

V1
Cirillo Tileco
(Il cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal)
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2
Kuba Libre na Klínkách
(Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok)
Chov. - M. Kollárová Vacková, maj. - K. Kykalová Ramešová
VD3
Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - m. Vágnerová

Třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně

Kalcifer Rosette Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - A. Pilařová
VN2
Kebhut Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - M. Bulanda
VN3
Karnak Connie Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - V. Toušková

Třída dorostu

VN1

Jesika Feritte Bugsy
(Adelchi Lionello x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
VN2
Lilith Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Umbra Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - Ž. Gibalová
VN3
Bernadette Piccolo Bandito
(Fiefoerniek´s Franki Feels Groovy x Antoinetta Il segreto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - Z. Gieblová
N4
Kasha Feritte Bugsy
(Adelchi Lionello x Belladona Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
N
Juliana Můj andílek
(Talata Cesar x Talata Juliana)
Chov. i maj. - M. Vágnerová
N
Wioletta na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - N. Havlíčková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS

Chantia Feritte Bugsy
(Py´s Kessel x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
V2
Isis Ionel Bugsy
( Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková
V3
Abbey di Roma Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - O. Frýbortová
VD4
Lella Tredici
(Vito Bohemia Skara x Jameela Tredici)
Chov. - I. Pohubová, maj. - A. Švejková
D House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Koubová
absence
Aisha Amore Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - M. Hrubý

Mezitřída

V1, CAC, Nejlepší fena

Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V2, Res. CAC
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - J. Švestka
V3
Endless Emotion z Kolosseum
(Nario Sacramento Is Noveles x Malati Sharmila Pyari Sharna)
Chov. - K. Žurek , Maj. J. Častulíková
V4
Gloria Tileco
(Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
VD
Arya Stark Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
VD
Filippa Mu Cephei Olšové údolí
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Diana z Amálčiny zahrádky )
Chov.- R. Zdráhalová, maj. - R. Zdráhalová
D Abigail Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - K. Dvořáková

Třída otevřená

V1

Hollie Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
VD2 Nienor Gil-Endor
(Dark Legends Erlkönig x Fréawyn Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD3
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - J. Častulíková
VD4
Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková

Třída vítězů

V1, CAC

Destiny Můj andílek
(Talata Shanen x Talata Juliana)
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD3
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - A. Filippov
VD4 Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková
D
Belladona Feritte Bugsy
(Dynastie-Durrani´s Yehudiblue x Dame Fortuna Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - P. Střihavka

Top Class

V1, Vítěz Top Class Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová
V2
Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

Clara Belle du Domaine de Chanteloup
(As-de-Coeur du Domaine de Chanteloup x Vodka Orange Domaine de Chanteloup)
maj. - H. Podaná

V2

Sofie Feritte Bugsy
(Bilbo Gil-Endor x Deity Damaya Bugsy)
Chov.- E. Baxová, maj.- M. Mutwalli

Třída metuzalémů

V1

Cecilka Stříbrný potok
(Ciro Astoša x Tsarskaja Dynastia Anna)
Chov.- V. Slapničková, maj.- V. Slapničková

Chovatelské skupiny

1. místo

CHS Můj andílek - Julus Cesar, Juliana, Destiny
2. místo CHS na Klínkách - Ikario, Vivaldi, Timothy, Sophia, Nicolas
3. místo
CHS Piccolo Bandito - Archibaldo, Bernadette, Bathildis

Nejlepší pár

1. místo

Talata Shanen & Destiny Můj andílek

Nejlepší hlava

Fachiro Tileco

Nejlepší pohyb

Jesika Feritte Bugsy

Dítě a pes

1. místo

Eva Nekudová & Gerri Genesiss Rozárka

2. místo

Nela Gothová & Gold Feritte Bugsy
3. místo Petr Démar & Antoinetta Il segreto dell´amore

SPECIAL PET .....

1. místo

Geraldina Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. M. Vágnerová, Maj. - A. Heldová

2. místo

Artemis Můj andílek
( Talata David x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Vagnerová
3. místo
Quil Ateara Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok)
Chov. - V. Slapničková, maj. - Z. Harantová

4. místo

Barnie Golden Horsezuzu
( Cirion Gil-Endor x Nanny of Sussex )
Chov. - D. Žouželková, maj. - M. Johnová

5.- 6.místo

Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

5.- 6.místo

Harry na Klínkách
(Kewin Stříbrný potok x Iris z Kopfsteinu)
Chov. M. Vacková, Maj. A. Šimčíková



Hlavním sponzorům DG DogGear, Staz s.r.o., skupina ČEZ, Fashion Church, CHS Feritte Bugsy, děkujeme za podporu a krásné ceny!

Dále sponzorovali:

Pro chrta.cz

Iva Opělová (CHS Next Level) a Šárka a Zdeňka Harantovi, Zooza Photography

Kompletní fotogalerii najdete na klubovém facebooku: Italský chrtík - Klub chovatelů italských chrtíků

21.09.2016. 18:46