Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2016

Klubová výstava podzim 2016 - VÝSLEDKY

Posuzoval pan Miroslav Václavík (CZ)

CENY KV 2014

Fachiro Tileco (BOB) a Chantia Feritte Bugsy (BOJ a BOS)

Třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost

Wells na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - L. Homolová
N2
Zabava Znaty Imran
(Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi)
Chov.- L. Zarudnaya, maj. - M. Vágnerová
N3
Julius Cesar Můj andílek
(Talata Cesar x Talata Juliana)
Chov. i maj. - M. Vágnerová

Třída mladých

VD1

Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová
VD2 Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
VD3
Astra Bravissimo Bertrando
(Astra Bravissimo Peridot x Astra Bravissimo Toscana)
Chov.- L. Strazdina, maj. - E. Baxová
VD4
Hellboy Tileco
( Cirillo Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - L. Presová
D
Vivaldi na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Nora Jean na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - B. Purchartová

Mezitřída

V1, CAC

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
VD2
Gold Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Gothová
VD3
Furiosso Feritte Bugsy
(Dio Diesel Bugsy x Umbra Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - M. Adamec
D
Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída otevřená

V1, CAC

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková
V2
Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá
VD3
Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová
VD4
Ikario na Klínkách, Ch.
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová
VD
Bentley Bohemia Skara
(Angel iggies Ruffiano Rasputino x Iliade Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - A. Malíková

Třída vítězů

V1, CAC, Njelepší pes, BOB

Fachiro Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2, Res. CAC
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
VD3 Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1

Kewin Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cloie Stříbrný potok)
Chov. - V. Slapničková, maj. Z. Harantová

Třída metuzalémů

V1, Nejlepší metuzalém Bilbo Gil-Endor
(František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides)
Chov. - H. Podaná, maj. H. Podaná

Třída Top Class

V1
Cirillo Tileco
(Il cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal)
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2
Kuba Libre na Klínkách
(Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok)
Chov. - M. Kollárová Vacková, maj. - K. Kykalová Ramešová
VD3
Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - m. Vágnerová

Třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně

Kalcifer Rosette Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - A. Pilařová
VN2
Kebhut Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - M. Bulanda
VN3
Karnak Connie Můj andílek
(Little Dragons Unbelievable Charm x Bella di Notte Můj andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - V. Toušková

Třída dorostu

VN1

Jesika Feritte Bugsy
(Adelchi Lionello x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
VN2
Lilith Feritte Bugsy
(Lux Loral Marcello Magnifico x Umbra Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - Ž. Gibalová
VN3
Bernadette Piccolo Bandito
(Fiefoerniek´s Franki Feels Groovy x Antoinetta Il segreto dell´amore)
Chov. - Z. Gieblová, maj. - Z. Gieblová
N4
Kasha Feritte Bugsy
(Adelchi Lionello x Belladona Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
N
Juliana Můj andílek
(Talata Cesar x Talata Juliana)
Chov. i maj. - M. Vágnerová
N
Wioletta na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - N. Havlíčková

Třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS

Chantia Feritte Bugsy
(Py´s Kessel x Meryla Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová
V2
Isis Ionel Bugsy
( Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková
V3
Abbey di Roma Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - O. Frýbortová
VD4
Lella Tredici
(Vito Bohemia Skara x Jameela Tredici)
Chov. - I. Pohubová, maj. - A. Švejková
D House of Hounds Natori
(House of Hounds Aston Martin x Fabula Fieri Magia in House of Hounds)
Chov. -A. E. Yachnevskaya, maj. - I. Koubová
absence
Aisha Amore Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - M. Hrubý

Mezitřída

V1, CAC, Nejlepší fena

Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V2, Res. CAC
Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy )
Chov. Iveta Pličková, maj. - J. Švestka
V3
Endless Emotion z Kolosseum
(Nario Sacramento Is Noveles x Malati Sharmila Pyari Sharna)
Chov. - K. Žurek , Maj. J. Častulíková
V4
Gloria Tileco
(Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - B. Tvarogová
VD
Arya Stark Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
VD
Filippa Mu Cephei Olšové údolí
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Diana z Amálčiny zahrádky )
Chov.- R. Zdráhalová, maj. - R. Zdráhalová
D Abigail Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - K. Dvořáková

Třída otevřená

V1

Hollie Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
VD2 Nienor Gil-Endor
(Dark Legends Erlkönig x Fréawyn Gil-Endor)
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD3
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - J. Častulíková
VD4
Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková

Třída vítězů

V1, CAC

Destiny Můj andílek
(Talata Shanen x Talata Juliana)
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- K. Vokrouhlíková
VD3
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - A. Filippov
VD4 Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková
D
Belladona Feritte Bugsy
(Dynastie-Durrani´s Yehudiblue x Dame Fortuna Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - P. Střihavka

Top Class

V1, Vítěz Top Class Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová
V2
Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

Clara Belle du Domaine de Chanteloup
(As-de-Coeur du Domaine de Chanteloup x Vodka Orange Domaine de Chanteloup)
maj. - H. Podaná

V2

Sofie Feritte Bugsy
(Bilbo Gil-Endor x Deity Damaya Bugsy)
Chov.- E. Baxová, maj.- M. Mutwalli

Třída metuzalémů

V1

Cecilka Stříbrný potok
(Ciro Astoša x Tsarskaja Dynastia Anna)
Chov.- V. Slapničková, maj.- V. Slapničková

Chovatelské skupiny

1. místo

CHS Můj andílek - Julus Cesar, Juliana, Destiny
2. místo CHS na Klínkách - Ikario, Vivaldi, Timothy, Sophia, Nicolas
3. místo
CHS Piccolo Bandito - Archibaldo, Bernadette, Bathildis

Nejlepší pár

1. místo

Talata Shanen & Destiny Můj andílek

Nejlepší hlava

Fachiro Tileco

Nejlepší pohyb

Jesika Feritte Bugsy

Dítě a pes

1. místo

Eva Nekudová & Gerri Genesiss Rozárka

2. místo

Nela Gothová & Gold Feritte Bugsy
3. místo Petr Démar & Antoinetta Il segreto dell´amore

SPECIAL PET .....

1. místo

Geraldina Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. M. Vágnerová, Maj. - A. Heldová

2. místo

Artemis Můj andílek
( Talata David x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Vagnerová
3. místo
Quil Ateara Stříbrný potok
(American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok)
Chov. - V. Slapničková, maj. - Z. Harantová

4. místo

Barnie Golden Horsezuzu
( Cirion Gil-Endor x Nanny of Sussex )
Chov. - D. Žouželková, maj. - M. Johnová

5.- 6.místo

Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

5.- 6.místo

Harry na Klínkách
(Kewin Stříbrný potok x Iris z Kopfsteinu)
Chov. M. Vacková, Maj. A. Šimčíková



Hlavním sponzorům DG DogGear, Staz s.r.o., skupina ČEZ, Fashion Church, CHS Feritte Bugsy, děkujeme za podporu a krásné ceny!

Dále sponzorovali:

Pro chrta.cz

Iva Opělová (CHS Next Level) a Šárka a Zdeňka Harantovi, Zooza Photography

Kompletní fotogalerii najdete na klubovém facebooku: Italský chrtík - Klub chovatelů italských chrtíků

21.09.2016. 18:46

KV Náměšť nad Oslavou 4. 6. 2016 - VÝSLEDKY

Posuzoval pan Vittorio Passerino (IT)

CENY KV 2014

Bertuccia Corallo Blue (BOB) a Archibaldo Piccolo Bandito (BOS)

Třída štěňat

VN1
Pikkuneidin Basileo King
(Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines )
Chov.- K. Lampola, maj. - Š. Štěpánková
VN2
Unico Premio Iš Novelés
(Lux Loral Italo Ignazio x Julianna Vittoria Iš Novelés)
Chov.- L. Novikova, maj. - L. Démarová

Třída dorostu

VN 1

Vivaldi na Klínkách
(Mallorn Gil-Endor x Nora Jean na Klínkách)
Chov. M.K. Vacková, maj. - B. Purchartová

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOS

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová
V2
Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová
V3 Bonelli Corallo Blue
(Simply Heureka´s Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov.- R. Jandová, maj. - M. Slavík
V4
Timothy na Klínkách
(Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová
V
Astra Bravissimo Bertrando
(Astra Bravissimo Peridot x Astra Bravissimo Toscana)
Chov.- L. Strazdina, maj. - E. Baxová
V
Gold Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Gothová

Mezitřída

V1, CAC

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková
V2 Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída otevřená

V1, CAC

Ikario na Klínkách, Ch.
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová
V2, Res. CAC
Formoso Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V3
Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - H.Roztočilová
V4 Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz

Leos Feritte Bugsy, Ch.
( Kewin Stříbrný Potok x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová + maj.- Z. Harantová
V2, Res. CAC
Fachiro Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V3
Ferrino Annaperla
(Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla)
Chov.-H. Šebestová, maj. - J. Častulíková
V4
Mallorn Gil-Endor
(Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov.-H. Podaná, maj. - M. Cigánik
V
Henry Next Level
(Chateauneuf du Pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar)
Chov.-I. Opělová, maj. - J. Konopáčová
absence
Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

Třída veteránů

V1
Braien de Marte Moor
(Champagne King of Ivar x Meggy of Sussex )
Chov.- M. Kubešová, maj. - R. Mildner

Třída Top Class

V1
Cirillo Tileco
(Il cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal)
Chov. - Z. Barák, maj. - Z. Barák & B. Tvarogová
V2
Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - m. Vágnerová
V3
Aurelio Principe del Vento di Primavera
(Eros des Pitchoun Diables x Habanera di Lupicino)
Chov. -I. Wipf + maj.- I. Wipf

Třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně
Baily Priest Mountain
(Keleborn Gil-Endor x Egeri Feritte Bugsy)
Chov. - J. Vaněčková, maj. - J. Racek
VN2
Finessa di Sangue Regale
(Harry Potter for Hogwarts du Domaine de Chanteloup x Kheled Gil-Endor)
Chov.- M. Uhlířová, maj. - M. Uhlířová

Třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost, Naděje roku 2016



Abbey di Roma Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - O. Frýbortová
VN2
Aisha Amore Lungo Muso IGS
(Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy)
Chov. - I. Kuklíková, maj. - M. Hrubý
VN3
Isis Ionel Bugsy
( Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Saláková

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB

Bertuccia Corallo Blue
(Simply Heurekas Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. - R. Jandová, maj. - R. Jandová
V2
Hannach Feritte Bugsy
(Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj. -E. Baxová
V3
Tiffani Gioelli is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- L. Novikova, maj. - U. Homer
V4
Arya Stark Gerri Genesiss
( Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková
V
Abigail Gerri Genesiss
(Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - K. Dvořáková
V
Endless Emotion z Kolosseum
(Nario Sacramento Is Noveles x Malati Sharmila Pyari Sharna)
Chov. - K. Žurek , Maj. J. Častulíková
V
Cenva Forum Romanum
(J´Adore Forum Romanum x Eledi Grace Verona)
Chov. - K. Szymanska , Maj. U. Homer
absence
Tieris Piccolo Princessa
(Albioli Galaxy x Yuriel Shantal )
Chov.- G. Zotova, maj. - O. Maskaeva

Mezitřída

V1, CAC

Anael ze Zlatého Lankastru
( Quantlly Quintiliano Bohemia Skara x Bianca Carrera de Moravia )
Chov. - M. Šupka, maj. - D. Kratochvíl
V2, Res. CAC
Filippa Mu Cephei Olšové údolí
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Diana z Amálčiny zahrádky )
Chov.- R. Zdráhalová, maj. - R. Zdráhalová
V3
Charmin Blue del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - P. Kuvík
V4 Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková
V
Charlotte Sometimes del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - J. Častulíková
V
Reyna Reynetta Rozárka
(Quantly Quantilliano Bohemia Skara x Aranka z Amálčiny zahrádky)
Chov. - K. Rejnková, maj. - M. Jurík
V
Tieris Ursula Tiss
(Style de Luxe L´Etoile x Tieris Salma Hayek)
Chov.- G. Zotova, maj. - U. Homer
V
TUTI
(Efestione Lux Antiqua x Giuseppina Bonaparte iz Tsarskogo Lesa)
Chov.- P. Pica, maj. - R. Mildner

Třída otevřená

V1, CAC, Klubový vítěz

Alessia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - B. Tvarogová
V2, Res. CAC Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná
V3
Caissa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy
Chov. E. Baxová, maj. E. Baxová
V4
Destiny Můj andílek
(Talata Shanen x Talata Juliana)
Chov. + maj. - M. Vágnerová
V
Ambra Feritte Bugsy
(Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková
V
Celeste Zevren Cardinál
(Quo Vadis King of Ivar x Elinor z Amálčiny zahrádky)
Chov. - R. Zevrenková, maj. - H. Petrušková
V
Cherry Dolce del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. -T. Havlíček
V
Nora Jean na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. + maj.- M. K. Vacková
V
Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - A. Filippov

Třída vítězů

V1, CAC

Euforia di Sangue Regale, Ch.
(Vetpet Dangelo x Chicquitita do Castelo de Alfaia )
Chov.i maj. -Markéta Uhlířová
V2, Res. CAC Grejsi del Maestro Scalpellino, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Dorka del Maestro Scalpellino )
Chov. V. Čech, maj.- P. Kuvík
V3
Francesca Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová
V4 Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková

Top Class

V1, Vítěz Top Class Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová
V2
Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová
V3
Campanella Bohemia Skara
(Quentin Bohemia Skara x Ulla Bohemia Skara)
Chov.R. Marešová + maj. - R. Mildner
V4
Blackie Next Level
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová
absence
Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - K. Černohlávková

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

Lolly Feritte Bugsy
( DogCastle´s Unforgettable x Holly Di Branco Piccolo)
Chov.- E. Baxová, maj.- E. Baxová
V2
Habanera di Lupicino
(Amoroso Lupiciano des Princes de Kazan x Bellissima di Lupicino
Chov. - M. Wolf, maj. - I. Wipf

Třída metuzalémů

V1, Nejlepší metuzalém

Holly Di Branco Piccolo
( Fiefoerniek's Furioso x Vhilomena El- Saghir )
Chov.- H. Dańková, maj.- E. Baxová

Chovatelské skupiny

1. místo

CHS na Klínkách - Ikario, Vivaldi, Timothy, Sophia, Nora Jean
CHS Bugsy - Lolly Feritte, Isis Ionel, Hannach Feritte, Ambra Feritte
CHS Corallo Blue - Alessia, Antonello, Bonelli

Nejlepší pár

1. místo

Talata Shanen & Destiny Můj andílek
2. místo Braien de Marte Moor & TUTI

Nejlepší plemeník

1. místo

Ikario na Kínkách - Abbey di Roma, Aisha Amore

2. místo

Mallorn Gil-Endor - Antoinetta Il segreto dell´amore, Burberry Bella Amante Monello, Berlin Biagino Amante Monello, Vivaldi na Klínkách

Nejlepší matka

1. místo

Gerri Genesiss Rozárka - Arya Stark Gerri Genesiss, Abigail Gerri Genesiss
2. místo Koketa Feritte Bugsy - Antonello & Bertuccia Corallo Blue
3. místo Grejsi del Maestro Scalpellino - Charmin Blue, Charlotte Sometimes, Cherry Dolce del Maestro Scalpellino

Dítě a pes

1. místo

Boris Baxa & Holly di Branco Piccolo

2. místo

Magdaléna Kuvíková a Charmin Blue del Maestro Scalpellino
3. místo
Nela Démarová & Timothy na Klínkách
4. místo Matyáš Kuvík a Grejsi del Maestro Scalpellino
5. místo Petr Démar & Nora Jean na Klínkách

SPECIAL PET .....

1. místo

Brentano Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - M. Anlaufová

2. místo

Bonifatius del Vento di Primavera
( Anam Cora´s Artomir x Habanera di Lupicino)
Chov.-I. Wipf,maj. - I. Wipf
3. místo
Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

4. místo

Barnie Golden Horsezuzu
( Cirion Gil-Endor x Nanny of Sussex )
Chov. - D. Žouželková, maj. - M. Johnová

5. místo

Bolero King of Ivar
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Princess King of Ivar )
Chov.- I. Vańková,maj. - M. Anlaufová
6. místo
Geraldina Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj. - A. Heldová
7. místo
Artemis Můj andílek
( Talata David x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Vagnerová



Hlavním sponzorům DG DogGear, Staz s.r.o., skupina ČEZ, Kámen Zbraslav, Fashion Church, CHS Feritte Bugsy, děkujeme za podporu a krásné ceny!

Dále sponzorovali:

Pro chrta.cz

Zlatá tlapka

Pro-léky.cz

Štěpánka Štěpánková (CHS Gerri Genesiss), Miroslav Holeš (CHS Amante Monello), Zdeňka Harantová, Iva Opělová (CHS Next Level), Helena Podaná (CHS Gil-Endor), Jana Slabá (Antonello Corallo Blue)

Fotogalerie:

05.06.2016. 20:57

Letní výstava v Náměšti

Klubová výstava v Náměšti nad Oslavou 4. 6. 2016

Srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáváním titulu Klubový vítěz, která se bude konat v sobotu 4. 6. 2016 v zámeckém parku Náměšť nad Oslavou. Pozvání k posuzování tentokrát přijal rozhodčí ze země původu našeho krásného plemene- Itálie - VITTORIO PASSERINO

We would like to kindly invite also foreign exhibitors to our 25 years anniversary club show, traditionaly taking place in Namest nad Oslavou on 4th June 2016. Special judge has accepted our invitation for judging - greyhound breeder from Italy - Vittorio Passerino.

Opět se můžete těšit na naše soutěže!
Přihlašovat se můžete do těchto soutěží: SPECIAL PET, Dítě a pes, Nejlepší pár, Nejelpší chovatelská skupina, Nejlepší matka,Nejlepší plemeník. Těšíme se na Vás!

Po skončení posuzování proběhne bonitace. Přihlášku a další informace najdete zde


judge / rozhodčí - Vittorio Passerino (Italy / Itálie)

PROPOZITIONS
Propozitions CS 2016

PROPOZICE
Propozice KV 2016

ENTRY FORM
Entry Form CS 2016

PŘIHLÁŠKA
Přihláška PDF KV 2016

VZOR VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY

UBYTOVÁNÍ / ACCOMODATION

Hotel*** Restaurant "Na statku"

http://www.restauracenastatku.eu

Hotel Cett***

www.cett.eu

SPONZOŘI / SPONZORS

DOPROVODNÝ PROGRAM

v předvečer klubové výstavy:

VÝSTAVNÍ ŠKOLIČKA

Pro chrtíky a jejich majitele

Pod vedením zkušené handlerky Mgr. Šárky Harantové, si osvojíte základy úspěšného vystavování, budete seznámeni s novými trendy ve vystavování a vše si samozřejmě sami zkusíte. Pro členy KCHICH je tato akce ZDARMA! (pro ostatní symbolických 100,- Kč)

Sraz v pátek 3. 6. 2016 v 16:30 u hotelu Na statku v Náměšti nad Oslavou! S sebou: chrtíka, pamlsky, výstavní vodítko a dobrá nálada!

PŘIHLÁŠKA do školičky

STÁNEK DG DOGGEAR

těšit se můžete na stánek s oblbenou módou pro chrty - DG DogGear, k dostání zde budou obojky a oblečky, dělané na míru chrtíkům

22.02.2016. 20:17