Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2015 · KV Náměšť nad Oslavou 31.5.2015 výsledky

KV Náměšť nad Oslavou 31.5.2015 výsledky

Posuzoval pan Alain Dumortier z Francie

CENY KV 2014BOB


Třída štěňat

VN 1

VaineStříbrný potok
( Ebon z Amálčiny zahrádky x Iritta Idriss Rozárka )
Chov. - V. Slapničková, maj. - M. Pilníková

N 2

Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída dorostu

VN 1, Nejlepší dorost

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandová, maj. - J. Slabá

Mezitřída

V1 Henry Next Level
( Chateauneuf de pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, maj. - J. Svídová

Třída otevřená

V1, CAC


Josh King of Ivar
( Legolas Gil-Endor x Princess King of Ivar )
Chov. - I. Vańková, maj. - H. Chaloupková

V2, Res. CAC

Ikario na Klínkách
( Kewin stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Harantová

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz

Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová - maj. - Z. Harantová

V2, Res. CAC

Dag Next Level
( Elendil Gil-Endor x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, maj. - P. Koloničná

V3

Nikolas na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - L. Hernová

V4

Kuba Libre na Klínkách
( Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - K. K. Ramešová

Třída štěňat

VN 1, Nejlepší štěně, Naděje roku 2015

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táńa Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Zapletalová

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

NEJLEPŠÍ MLADÝ

Caissa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. + maj. E. Baxová

V2

Gladiola Gauri Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - E. Schlingerová

V3

Final Edition Bellamia
( Dark Legend´s Kirin x Anina di Casina delle Rose )
Chov.+ maj. - Berenz Florian

V4

Makaria Quindici
( Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup )
Chov. + maj. Z. Slivoňová

V

Aurelia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, maj.- J. Muzikářová

V

Celeste Zevren Cardinál
( Quo Vadis King of Ivar x Elinor z Amálčiny zahrádky)
Chov. - R. Zevrenková, maj. - H. Petrušková

VD

Ambra Feritte Bugsy
( Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková

VD

Haralda Pustynny Wiatr
( Adonis de Princes de Kazan x Summer Breeze de Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Misztal, maj. - E. Baxová

VD

Guiliana Annaperla
( Cirillo Tileco x Perla Feritte Bugsy )
Chov. - H. Šebestová, maj.- I. Malá

D

Anael ze Zlatého Lankastru
( Quantlly Quintiliano Bohemia Skara x Bianca Carrera de Moravia )
Chov. - M. Šupka, maj. - D. Kratochvíl

Mezitřída

V1, CAC

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová

V2, Res. CAC

Dark Legend´s Semiramis
( Simply Heurekas Fabiomassimo x Dark Legend´s Echo )
Chov. - K. Kriegel + maj. - F. Berenz

V3

Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov

V4

Cheron Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Blackie Next Level
Chov. - I. Opělová + maj. - P. Mašková

V

Ines Tredici
( Berchach Mraja x Enya Cantante )
Chov. - I. Pohubová, maj. - M.Kiriláková& Z. Hrubec

V

Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov. - H. Podaná,maj. - K. Vokrouhlíková

V

Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová

Třída otevřená

V1, CAC

Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová

V2, Res.CAC

Olivie King of Ivar
( Legolas King of Ivar x Chianti Ruffino King of Ivar )
Chov. - I. Vańková, maj.- z. Libertová

V3

Aspen Amante Monello
( Gil-Galad Gil-Endor x Wendy z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Holeš

V4

Gwen Next Level
( Leon Feritte Bugsy x Casiopea Next Level)
Chov. - I. Opělová, maj. - P. Mašková

V

Sara Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - I.+ M. Kuklíkovi

V

Nora Jean na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. + maj. M. K. Vacková

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz fena, BOB

NEJLEPŠÍ FENA

Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová

V2, Res. CAC

Lavinia Lamia Quindici
( Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup )
Chov.+ maj. - Z. Slivoňová

V3

Egeri Feritte Bugsy
( Leon Feritte Bugsy x Dew Silwer Bugsy )
Chov. E. Baxová, maj. - J. Vaněčková

Top Class

V1, Vítěz TOP Class

Blackie Next Level, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová

Chovatelské skupiny

1. místo ( černá skupina )

Blackie, Dag, Henry, Cheron Next Level
Chov. - I. Opělová

2. místo ( šedá skupina )

Ikario, Nora Jean, Nikolas na Klínkách
Chov. - M. K. Vacková

Dítě a pes ......... DÍTĚ A PES

1. místo Markéta Mašeková a Cheron Next Level

2. místo Tomáš Mašek a Gwen Next Level

SPECIAL PET .....

1. místo

Astra Bravissimo Riana
( Adelchi Sirio x Desert Queen Harpye )
Chov. - L. Strazdina.maj. - R. Jandová

2. místo

Bolt Carrera de Moravia
( Capobando Tileco x Divinity Bugsy )
Chov. + maj. - Faldíková Eva

3. místo

Artemis Můj andílek
( Talata David x ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj. - M. Vágnerová

4. místo

Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

5. místo

Brentano Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - M. Anlaufová



Hlavním sponzorům DG DogGear, Sta.z, IG kenel Feritte Bugsy, pro-léky.cz, děkujeme za podporu a krásné ceny!