Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2015

KV Praha 7.11.2015

Posuzoval pan Tibor Havelka (SK)

CENY KV 2014

Francesca Tileco V1, CAC, Nejlepší fena, BOB a Ikario na Klínkách V1, CAC, Nejlepší pes, BOS

Třída štěňat

VN 1

Gorg Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj. - L. Bacílková

VN 2

Timothy na Klínkách Feritte Bugsy
( Honey Feritte Bugsy x Chardonay na Klínkách)
Chov.- M.K. Vacková, maj. - L. Démarová

VN 3

Gold Feritte Bugsy Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy) Chov.- E. Baxová, maj. - L. Gothová

Třída dorostu

VN 1

Tino il Fiero is Noveles
( Leo Levi is Noveles x Hostess Felice is Noveles )
Chov.- l. Novikova, maj. - I.Opělová

VN 2

Archibaldo Piccolo Bandito
( Lionel Feritte Bugsy x Judita z Amálčiny zahrádky )
Chov.- Z. Gieblová, maj. - P. Valovčinová

Třída mladých

V1, CAJC

Dervisch Dreamweaver
( Fieforniek´s Fontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses )
Chov. - D. Gronlund, maj. - H. Podaná

VD2

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková

Mezitřída

V1, CAC Fiat Bohemia Skara
( Italo Skarak x Penelope Bohemia Skarak )
Chov. - R.Marešová , maj. - H.Roztočilová
V2 Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandova, maj. - J. Slabá

Třída otevřená

VD1

Diamante di Sangue Regale
( Talata Shanen x Kheled Gil-Endor )
Chov. - M. Uhlířová, maj. M. Plchová

Třída vítězů

V1, CAC, Nejlepší pes, BOS

Ikario na Klínkách, Ch.
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov.- M. K. Vacková - maj.- Z. Harantová

V2

Nikolas na Klínkách , Ch.
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách)
Chov. - M.K. Vacková, maj. - L. Hernová

V3

Talata Shanen, Ch.
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, maj. - m. Vágnerová

Třída Top Class

V1

Keleborn Gil- Endor, Ch.
( Be Bop du Domaine de Chanteloup x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov.- H. Podaná, maj. - L. Zapletalová

diskvalif.

Leos Feritte Bugsy, Ch.
( Kewin Stříbrný Potok x Lolly Feritte Bugsy)
Chov. - E. Baxová + maj.- Z. Harantová

Třída metuzalémů

V1, Nejlepší metuzalém

METUZALÉM

Bilbo Gil-Endor
( František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides )
Chov. - H. Podaná, maj. H. Podaná

Třída štěňat

VN 1, Nejlepší štěně

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

Bertuccia Corallo Blue
(Simply Heurekas Dandolo x Koketa Feritte Bugsy)
Chov. - R. Jandová, maj. - R. Jandová

VN2

Chryzamtéma Můj andílek
( Talata Shanen x Bella di Notte Můj Andílek)
Chov. - M. Vágnerová, maj. - K. Mikšíková

N3

Gisele Feritte Bugsy
( Calibro Acameo IG x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová

N4

Buggy Camino Bianca
( Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy)
Chov. - I. Pličková, maj. - J. Švestka

Třída dorostu

VN 1, Nejlepší dorost

NEJLEPŠÍ DOROST

Guessy Tileco
( Heesa Meesas Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco)
Chov. - Z. Barák, maj. - P.a S. Vinklerovi

N 2

Arya Stark Gerri Genesiss
( Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. - Š. Štěpánková, maj. - Š. Štěpánková

Třída mladých

V1, CAJC, Nejlepší mladý BOJNEJLEPŠÍ MLADÝ

Caissa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy
Chov. E. Baxová, maj. E. Baxová

V2

Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táńa Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Zapletalová

V3

Filippa Cephei Olšové údolí
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Diana z Amálčiny zahrádky )
Chov.- R. Zdráhalová, maj. - R. Zdráhalová

V4

Charmin Blue del Maestro Scalpellino
( Brin d´amour du Domaine de Chanteloup x Grejsi del Maestro Scalpellino )
Chov. - V. Čech , maj. - P. Kuvík

V

Messalina Quindici
( Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita de Domaine de Chanteloup Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia )
Chov.- Z. Slivońová, maj. - H. Podaná

VD

Sophia na Klínkách
( Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Vlčková

Mezitřída

V1, CAC

Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, maj.- H. Podaná

VD

Guiliana Annaperla
( Cirillo Tileco x Perla Feritte Bugsy )
Chov.- H. Šebestová, maj. - I. Malá

Třída otevřená

V1, CAC, Nejlepší fena, BOB

Nejlepší hlava

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Tileco x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Casablanca di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, maj. - J.Švestka

V3

Ollie Olympie Rozárka
( Damián del Maestro Scalpellino x Beya Briggitee Rozárka)
Chov. - K. Rejnková, maj. - A. Dirnerová

V4

Cherry Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Blackie Next Level )
Chov. - I. Opělová, maj. - i. Opělová

VD

Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov. - L. Zapletalová, maj. - L. Zapletalová

VD

Orphee na Klínkách
( Aldo Pustynny Wiatr x Chardonay na Klínkách )
Chov. - M.K.Vacková, maj. - M.K.Vacková

D

Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - A. Filippov

absence

Táňa Feritte Bugsy
(Dame Fortuna Bugsy x Lux Loral Jeal Jeremy)
Chov. - E. Baxová, maj. - E. Baxová

Třída vítězů

V1, CAC

Grejsi del Maestro Scalpellino, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Dorka del Maestro Scalpellino )
Chov. V. Čech, maj.- P. Kuvík

V2, Res. CAC

Gerri Genesiss Rozárka, Ch.
( Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov.- K. Rejnková, maj. - Š. Štěpánková

V3

Ringwil Gil-Endor, InCh.
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov.- H. Podaná, maj. - H. Podaná

Top Class

V1, Vítěz Top Class,

Nejlepší pohyb

TOP CLASS

Blackie Next Level, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.- I. Opělová, maj.- I. Opělová

V2

Koketa Feritte Bugsy, InCh.
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov.- E. Baxová, maj.- R. Jandová

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

VETERÁN

Liliana Feritte Bugsy
( DogCastle´s Unforgettable x Holly Di Branco Piccolo)
Chov.- E. Baxová, maj.- A. Vejshajplová

Třída metuzalémů

V1

Holly Di Branco Piccolo
( Fiefoerniek's Furioso x Vhilomena El- Saghir )
Chov.- H. Dańková, maj.- E. Baxová

Chovatelské skupiny

1. místo

CHOVATELSKÁ SKUPINA

CHS na Klínkách - Ikario, Nikolas, Timothy,Sophia

Nejlepší plemeník

1. místo

Talata Shanen - Chryzamtéma Můj andílek & Diamante di Sangue Regale

2. místo

Keleborn Gil-Endor - Evita Feritte Bugsy &Nikolas na Klínkách

Nejlepší matka

1. místo

Koketa Feritte Bugsy - Antonello & Bertuccia Corallo Blue

Dítě a pes

1. místo

DÍTĚ A PES

Magdaléna Kuvíková a Charmin Blue del Maestro Scalpellino


2. místo

Matyáš Kuvík a Grejsi del Maestro Scalpellino

3. místo

Eva Nekudová a Gerri Genesiss Rozárka

4. místo

Linda Pavlíčková a Gorg Feritte Bugsy

5. místo

Nela Gothová a Gold Feritte Bugsy

SPECIAL PET .....

1. místo

SPECIAL PET

Quil Ateara Stříbrný potok
( American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok )
Chov. - V. Slapničková,maj. - Z. Harantová

2. místo

Gleader Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj. - M.Vágnerová

3. místo

Bolero King of Ivar
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Princess King of Ivar )
Chov.- I. Vańková,maj. - M. Anlaufová

4. místo

Artemis Můj andílek
( Talata David x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Vagnerová

5. místo

Barnie Golden Horsezuzu
( Cirion Gil-Endor x Nanny of Sussex )
Chov. - D. Žouželková, maj. - M. Johnová

absence

Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková



Hlavním sponzorům DG DogGear, Staz s.r.o., CHS Feritte Bugsy, děkujeme za podporu a krásné ceny!

Fotogalerie:

http://photoelfka.rajce.idnes.cz/KV_italsky_chrtik_Praha_-_7.11.2015/
(Autor: Eva Mizerová - sponzor fotografii pro klub)

Děkujeme za krásné fotky!

10.11.2015. 12:16

KV Náměšť nad Oslavou 31.5.2015 výsledky

Posuzoval pan Alain Dumortier z Francie

CENY KV 2014BOB


Třída štěňat

VN 1

VaineStříbrný potok
( Ebon z Amálčiny zahrádky x Iritta Idriss Rozárka )
Chov. - V. Slapničková, maj. - M. Pilníková

N 2

Berlin Biagino Amante Monello
( Mallorn Gil-Endor x Aspen Amante Monello )
Chov. - M. Holeš, maj. - Z. Pavelková Šafářová

Třída dorostu

VN 1, Nejlepší dorost

Damián Feritte Bugsy
( Leos Feritte Bugsy x Sisi Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - R. Václavíková

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Antonello Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov. - R. Jandová, maj. - J. Slabá

Mezitřída

V1 Henry Next Level
( Chateauneuf de pape King of Ivar x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, maj. - J. Svídová

Třída otevřená

V1, CAC


Josh King of Ivar
( Legolas Gil-Endor x Princess King of Ivar )
Chov. - I. Vańková, maj. - H. Chaloupková

V2, Res. CAC

Ikario na Klínkách
( Kewin stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - Z. Harantová

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz

Leos Feritte Bugsy
( Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová - maj. - Z. Harantová

V2, Res. CAC

Dag Next Level
( Elendil Gil-Endor x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, maj. - P. Koloničná

V3

Nikolas na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - L. Hernová

V4

Kuba Libre na Klínkách
( Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok )
Chov. - M. K. Vacková, maj. - K. K. Ramešová

Třída štěňat

VN 1, Nejlepší štěně, Naděje roku 2015

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

Evita Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Táńa Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - L. Zapletalová

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

NEJLEPŠÍ MLADÝ

Caissa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. + maj. E. Baxová

V2

Gladiola Gauri Můj andílek
( Aldo Pustynny Wiatr x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. - M. Vágnerová, maj. - E. Schlingerová

V3

Final Edition Bellamia
( Dark Legend´s Kirin x Anina di Casina delle Rose )
Chov.+ maj. - Berenz Florian

V4

Makaria Quindici
( Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup )
Chov. + maj. Z. Slivoňová

V

Aurelia Corallo Blue
( Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy )
Chov.- R. Jandová, maj.- J. Muzikářová

V

Celeste Zevren Cardinál
( Quo Vadis King of Ivar x Elinor z Amálčiny zahrádky)
Chov. - R. Zevrenková, maj. - H. Petrušková

VD

Ambra Feritte Bugsy
( Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj.- J. Vaněčková

VD

Haralda Pustynny Wiatr
( Adonis de Princes de Kazan x Summer Breeze de Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Misztal, maj. - E. Baxová

VD

Guiliana Annaperla
( Cirillo Tileco x Perla Feritte Bugsy )
Chov. - H. Šebestová, maj.- I. Malá

D

Anael ze Zlatého Lankastru
( Quantlly Quintiliano Bohemia Skara x Bianca Carrera de Moravia )
Chov. - M. Šupka, maj. - D. Kratochvíl

Mezitřída

V1, CAC

Francesca Tileco
( Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, maj.- R. Jandová

V2, Res. CAC

Dark Legend´s Semiramis
( Simply Heurekas Fabiomassimo x Dark Legend´s Echo )
Chov. - K. Kriegel + maj. - F. Berenz

V3

Zenia Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová + maj. - A. Filippov

V4

Cheron Next Level
( Chateauneuf du Pape King of Ivar x Blackie Next Level
Chov. - I. Opělová + maj. - P. Mašková

V

Ines Tredici
( Berchach Mraja x Enya Cantante )
Chov. - I. Pohubová, maj. - M.Kiriláková& Z. Hrubec

V

Tirion Gil-Endor
( Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup)
Chov. - H. Podaná,maj. - K. Vokrouhlíková

V

Dayen Framon Bohemia
( Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia)
Chov.+ maj. L. Zapletalová

Třída otevřená

V1, CAC

Destiny Můj andílek
( Talata Shanen x Talata Juliana )
Chov. + maj. - M. Vágnerová

V2, Res.CAC

Olivie King of Ivar
( Legolas King of Ivar x Chianti Ruffino King of Ivar )
Chov. - I. Vańková, maj.- z. Libertová

V3

Aspen Amante Monello
( Gil-Galad Gil-Endor x Wendy z Kozího vršku )
Chov. + maj.- M. Holeš

V4

Gwen Next Level
( Leon Feritte Bugsy x Casiopea Next Level)
Chov. - I. Opělová, maj. - P. Mašková

V

Sara Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, maj. - I.+ M. Kuklíkovi

V

Nora Jean na Klínkách
( Keleborn Gil-Endor x Diana na Klínkách )
Chov. + maj. M. K. Vacková

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz fena, BOB

NEJLEPŠÍ FENA

Antoinetta Il segreto dell amore
( Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy )
Chov. M. Kubesová + maj. - Z. Gieblová

V2, Res. CAC

Lavinia Lamia Quindici
( Brin d´Amour du Domaine de Chanteloup x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup )
Chov.+ maj. - Z. Slivoňová

V3

Egeri Feritte Bugsy
( Leon Feritte Bugsy x Dew Silwer Bugsy )
Chov. E. Baxová, maj. - J. Vaněčková

Top Class

V1, Vítěz TOP Class

Blackie Next Level, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov.+ maj.- I.Opělová

Chovatelské skupiny

1. místo ( černá skupina )

Blackie, Dag, Henry, Cheron Next Level
Chov. - I. Opělová

2. místo ( šedá skupina )

Ikario, Nora Jean, Nikolas na Klínkách
Chov. - M. K. Vacková

Dítě a pes ......... DÍTĚ A PES

1. místo Markéta Mašeková a Cheron Next Level

2. místo Tomáš Mašek a Gwen Next Level

SPECIAL PET .....

1. místo

Astra Bravissimo Riana
( Adelchi Sirio x Desert Queen Harpye )
Chov. - L. Strazdina.maj. - R. Jandová

2. místo

Bolt Carrera de Moravia
( Capobando Tileco x Divinity Bugsy )
Chov. + maj. - Faldíková Eva

3. místo

Artemis Můj andílek
( Talata David x ragazza z Kozího vršku )
Chov. + maj. - M. Vágnerová

4. místo

Bonaparte Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - E. Čejková

5. místo

Brentano Silesian Olšové údolí
( Biscotti King of Ivar x Hortenzie Skarak )
Chov. - R. Zdráhalová, maj. - M. Anlaufová



Hlavním sponzorům DG DogGear, Sta.z, IG kenel Feritte Bugsy, pro-léky.cz, děkujeme za podporu a krásné ceny!