Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2013 · KV Náměšť nad Oslavou 2. 6. 2013 výsledky

KV Náměšť nad Oslavou 2. 6. 2013 výsledky

Posuzovala paní Ingela Kyrklund - (Švédsko)

Třída štěnat

VN 1, Nejlepší Štěně

Diamante di Sangue Regale
( Talata Shanen x Kheled Gil-Endor )
Chov. - M. Uhlířová, Maj. - M. Uhlířová

Třída dorostu

VN 1, Naděje roku 2013

Eclipse Tileco
( Fernando Il Cagnolino x Angioletta Tileco )
Chov. - Z. Barák, Maj. - B. Tvarogová + Z. Barák

N

Quantley Quintiliano Bohemia Skara
( Angel Iggies Rufiano Rasputino x Ulla Bohemia Skara )
Chov. - R. Marešová, Maj. - K. Rejnková

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Calibro Acameo IG
( Eledi Elmo of Devils Pigeons x Eledi Grace Honey Laurelle Acameo )
Chov. - A.Grjadovaja, Maj. - E. Baxová

V2

Ikario na Klínkách
( Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. - M. Vacková, Maj. - Z. Harantová

V3

Kuba Libre na Klínkách
( Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok )
Chov. - M. Kollárová Vacková, Maj. - K. Kykalová Ramešová

Mezitřída

V1, CAC

Dag Next Level
( Elendil Gil-Endor x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - P. Koloničná

V2, Res. CAC

Olórin Gil-Endor
( Billbo Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, Maj. – J. Slaninová

Třída otevřená

V1, CAC

Talata Cesar
( PrinceofWinter x Talata Prima Fiora )
Chov. - R. Lysaker, Maj.- M. Uhlířová

V2, Res. CAC

Talata Shanen
( Talata Valentino x Talata Ida Cecilie )
Chov. - R. Lysaker, Maj.- M. Vagnerová

V3

Mallorn Gil-Endor
( Elendil Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, Maj. - M. Ciganik

V4

Quil Ateara Stříbrný potok
( American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cecilka Stříbrný potok )
Chov. - V. Slapničková, Maj.- Z. Harantová

VD

Burizon Framon Bohemia
( Ceysse Bugsy x Kiss Stříbrný potok )
Chov. - L. Zapletalová, Maj. - L. Zapletalová + J. Horáková

Třída vítězů

V1, CAC, Klubový vítěz

Keleborn Gil-Endor, Ch.
( Be Bop du Domaine de Chanteloup xClara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, Maj. – L. Zapletalová

V2, Res. CAC

Cirillo Tileco, Ch.
( Fernando II Cagnolino x Afrodita Moravia Krystal )
Chov. - Z. Barák, Maj. - B.Tvarogová + Z. Barák

V3

Legolas Gil-Endor, C.I.B., Ch. KCHICH
( Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, Maj. - H. Podaná

Top Class

V1, Vítěz TOP Class

Talata David, Ch. KCHICH
( Italo dei Tre Anelli x Talata Ophelia)
Chov.- L. Lysaker, Maj.- M. Uhlířová

Třída veteránů

V1, Nejlepší Veterán

Billbo Gil-Endor, C.I.B., Ch. KCHICH
( František Dobrota z Ivaru x Romanzia des Trois Pyramides)
Chov.- H. Podaná, Maj.- H. Podaná

Třída metuzalémů

VD

Pericone Skarak
( Titanic Terentino Skara CS x Alessandria Bohemia Skara)
Chov.- R. Mareš, Maj.- H. Setničková

Třída štěňat

VN 1

Viva Feritte Bugsy
( Honey Feritte Bugsy x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - E. Baxová

Třída dorostu

VN 1

Aspen Amante Monello
( Gil-Galad Gil-Endor x Wendy z Kozího vršku )
Chov. - M. Holeš, Maj. - M. Holeš

VN 2

Carissima di Sangue Regale
( Talata Cesar x Chiquitita do Castelo de Alfaia )
Chov. - M. Uhlířová, Maj. - M. Uhlířová

N 3

Umbra Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - E. Baxová

Třída mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOB

Tana Feritte Bugsy
( Lux Loral Jeal Jeremy x Dame Fortuna Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - E. Baxová

V2

Sara Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - M. Kuklík

V3

Gerri Genesiss Rozárka
( Dhalgo Daimond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka )
Chov. - K. Rejnoková, Maj. - Š. Štěpánková

V4

Rita Feritte Bugsy
( Forest Feritte Bugsy x Cinderella Pustynny Wiatr )
Chov. - E. Baxová, Maj. - P. Vítková

V

Sisi Feritte Bugsy
( Keleborn Gil-Endor x Belladona Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - E. Baxová

VD

Judita z Amálčiny zahrádky
( Kewin Stříbrný potok x Dorotka Stříbrný potok )
Chov. - J. Janoušková, Maj. - Z. Gieblová

Mezitřída

V1, CAC, Klubový vítěz

Koketa Feritte Bugsy
( Ileas ein Goldkind x Dame Fortuna Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - R. Jandová

V2, Res. CAC

Phoebe Feritte Bugsy
( Aldo Pustynny Wiatr x Lolly Feritte Bugsy )
Chov. - E. Baxová, Maj. - K. Černohlávková

V3

Bella di Notte Můj andílek
( Ceysse Bugsy x Ragazza z Kozího vršku )
Chov. - M. Vágnerová, Maj. - M. Vágnerová

VD

Dolores Next Level
( Elendil Gil-Endor x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - D. Bystroňová

VD

Iris z Amálčiny zahrádky
( American Gigolo du Manoir des Ombreuses x Cindy Bugsy )
Chov. - J. Janoušková, Maj. - I. Kořínková

Třída otevřená

V1, CAC

Talata Juliana
( Italo dei Tre Anelli x Talata Chiara )
Chov. - R. Lysaker, Maj. - M. Vágnerová

V2, Res.CAC

Nienor Gil-Endor
( Dark Legend´s Erlkönig x Fréawyn Gil-Endor )
Chov. - H. Podaná, Maj. - K. Vokrouhlíhová

Třída vítězů

V1, CAC

Blackie Next Level, Ch.
( Choc-Issimo Picolo zo Zámockého parku x Wasabi King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - I. Opělová

V2, Res. CAC

Kheled Gil-Endor, Ch. KCHICH
( Be Bop du Domaine de Chanteloup x Clara Belle du Domaine de Chanteloup )
Chov. - H. Podaná, Maj. - M. Uhlířová

Top Class

V1

Chiqutita do Castelo de Alfaia, Ch. KCHICH
( Diavolino´s Creole Style x Super Trouper do Castelo de Alfaia )
Chov. - N. Castelo, Maj. - M. Uhlířová

V2

Wasabi King of Ivar, Ch. KCHICH
( Biscotti King of Ivar x Princes King of Ivar )
Chov. - I. Opělová, Maj. - I. Opělová

Chovatelské skupiny

1. místo

Gil-Endor
Chov. - H. Podaná

2. místo

Next Level
Chov. - I. Opělová

Páry

1. místo

Talata Cesar a Kheled Gil-Endor
Maj. - M. Uhlířová

2. místo

Talata Shanen a Talata Julia
Maj. - M. Vágnerová

Fotogalerie:

Autorem fotografií je Martina Anlaufová.
http://calfina.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_KCHICH,_Namest_n._O.,_2.6.2013

Děkujeme za krásné fotky!

02.06.2013. 17:01