Titulní strana · Klubové výstavy · Klubové výstavy 2007 · Klubová výstava Lysá nad Labem 2007

Klubová výstava Lysá nad Labem 2007

Na výstavišti v Lysé nad Labem se při oblastní výstavě konala i klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz a klubový vítěz mladých.
Posuzovala zkušená rozhodčí, dlouholetá chovatelka barzojů, paní Zdena Holmerová.

Přihlásilo 16 chrtíků a ani jeden nechyběl! Je to jistě slušný počet, ale příjemnější by určitě bylo vidět alespoň dvacítku italáčků.
Určitě pomohlo i zavedení třídy štěňat – vystavena byla 4 štěňata a zaslouženě sklízela zájem přihlížejících. Navíc jejich kvalita byla velmi slibná, takže se do budoucna máme, doufejme, na to těšit.
Všeobecně byli vystaveni velmi hezcí chrtíci výborné kvality a tituly všech klubových vítězů, Nejlepší pes a Nejlepší fena a se bez diskuse dostaly do správných „pacek“.

Nejkrásnějším italských chrtíkem se stal a titul BOB vyhrál jediný nečlen klubu, ze Slovenska přijedší host, černý graciézní psík ELENDIL Gil-Endor.

Děkujeme paní Věře Slapničkové z chovatelské stanice Stříbrný potok, která sponzorovala ceny a pro všechny zúčastněné zajistila poháry. Nikdo tak neodcházel s prázdnou. Protože chrtíci byli posuzováni v kruhu nakonec, bylo poměrně dost času, si popovídat, navázat nové kontakty a poznat se mezi sebou.

4.5.2007 Klubová výstava Lysá n/L