Titulní strana · Klub · Klubový šampion

Klubový šampion

Titul šampiona klubu je prestižním titulem,
který by měl zdobit skutečně jen chrtíky špičkových kvalit, kteří dlouhodobě získávají na výstavách nejvyšší ocenění.

Chrtík sbírá body za účast na výstavách, pokud dosáhne předepsaného počtu bodů, majitel zažádá o přiznání titulu výbor KCHICH. Minimální počet bodů pro získání titulu šampion Klubu chovatelů chrtů je 160 bodů. Podmínkou je získat na klubové výstavě KCHICH minimálně ocenění V4 (ve třídách, kde je zadáván titul CAJC, CAC - tedy třídy mladých, mezitřídě, otevřené, pracovní, vítězů, šampionů). Započítávají se veškeré výstavy ze zahraničí, kde je zadávaán titul CAC a titul CAJC nebo jeho ekvivalent. Vyjímku tvoří balkánské státy ( Bosna, Hercegovina, Černá Hora, Srbsko, Makedonie, Rumunsko,Bulharsko) a výstavy pořádané v těchto zemích pro jiné země. Z těchto výstav se body do Klubového šampiona KCHICH nezapočítávají ( vyjímku tvoří evropská a světová výstava pořádaná v dané zemi pod záštitou FCI). Pro získání titulu se započítavájí i body za tituly junior a národních šampionů, respektive interšampionů.

Pokud váš chrtík získá stanovenou bodovou hranici a splní podmínku ocenění na klubové výstavě, zašlete přehled získaných bodů spolu s kopiemi buď PP se zapsanými výstavními úspěchy, nebo výstavních posudků s kartičkami titulů na adresu místopředsedkyně výboru:

Studentská 2496, 276 01 Mělník

nebo e-mailem: s.stepankova@centrum.cz

Bodování za šampiona se počítá pouze po dobu členství v KCHICH a tituly mohou být uděleny pouze psovi, feně, jehož majitel je členem KCHICH.

14.03.2008. 21:38