Titulní strana · Akce · Členské schůze

Členská schůze 26. 2. 2011

Nezapomeňte na výroční členskou schůzi, která se bude konat v sobotu 26. 2. 2011 od 11 hodin v restauraci Na Rychtě, Černokostelecká 577, Říčany u Prahy. Na této schůzi se dozvíte o práci klubu za uplynulý rok, předáme poháry klubovým šampionům a bude volen výbor klubu. Pro všechny členy bude zajištěno občerstvení.
Při cestě z D1 použijte exit 11 - směr Říčany, za kruhovým objezdem na nejbližší křižovatce doprava - směr na Kutnou Horu.
Restauraci najdete na hlavní průjezdné ulici Říčan ve směru na Kutnou Horu po pravé straně - zelený zájezdní hostinec. Těšíme se na vás

http://www.restauracenarychtejstolc.cz/kontakt.html

20.02.2011. 10:41

Výroční členská schůze

V poslední únorovou sobotu 26. 2. 2011 se konala v Říčanech u Prahy výroční členská schůze klubu. Ukazuje se, že ať se snažíme uskořádat schůzi kdekoli (na Moravě, uprostřed cesty mezi Brnem a Prahou, u Prahy u dálnice), sejde se jen minimum lidí, což je škoda. Dokonce ani většině držitelů titulu Šampion KCHICH to nestojí za to přijet si pro pohár a diplom a zápis do průkazu původu. Škoda.
Podrobné informace o průběhu schůze, znění zpráv a usnesení najdete v zpravodaji, který k vám dorazí na přelomu března a dubna.
Alespoň nejdůležitejší informace o volbě výboru:
Jednomyslně byly zvoleny: Věra Slapničková, předsedkyně; Markéta Uhlířová, jednatelka; Michaela Johnová, pokladní; Helena Podaná, poradkyně chovu; Šárka Harantová, člen výboru, během března a dubna převezme přípravu zpravodaje a zprávu webových stránek.
Byla vytvořena nová funkce ombudsmana klubu, který narhazuje funkci revizní komise. Do této funkce byla zvolena Jarmila Slaninová.

07.03.2011. 20:07

<< První < Zpět [2 / 2] Další > Poslední >>